Nabídka práce – hledáme nové posily do našeho týmu

Nabídka práce. Hledáme redaktora. Volná místa tým Svět Androida

Naším cílem je vytvořit profesionální tým lidí, kteří sdílí stejné nadšení pro moderní technologie a lifestyle, jsou ochotní učit se novým věcem, a jak říkáme my v redakci mají “zdravou neúctu z nemožného”. Mnohdy máme tu čest seznámit se s technologiemi ještě dříve, než jsou oficiálně uvedeny na trh. Aktivně je také nakupujeme z různých kickstarterů a startupů, což nám umožňuje organizovat akce typu Android RoadShow a nabídnout tak čtenářům a partnerům “technologie zítřka”. Pravidelně navštěvujeme zajímavé konference, a to jak u nás tak i v zahraničí, mezi ty nejznámější patří Mobile Word Congress (Barcelona), IFA (Berlín), ale občas se podíváme do Anglie, Paříže nebo USA. Pro většinu z nás není Svět Androida jen práce, ale koníček, který se stal životním stylem. Snažíme se vyznávat “svobodu v práci”, která poskytuje dostatek volnosti pro rozvoj vlastní kreativity a růstu celého projektu. Androidem to začalo, ale rozhodně nekončí, naším cílem je nabyté zkušenosti uplatnit i v dalších oborech a expandovat.

Nabídka práce

Aktuálně hledáme posily pro tyto pozice. Obecně ale platí, že u nás najde uplatnění každý schopný člověk s pozitivním přístupem a týmovým duchem. Naopak, pokud jste ale pouhým nadšencem, který si to u nás chce jen zkusit, tak to bohužel nestačí. Nehledáme občasnou výpomoc, ale dlouhodobou spolupráci, a to ideálně na full time. Každý člen týmu prochází několika fázemi přijímacího pohovoru, nestačí tedy jen chtít a umět, ale je potřeba být i dobrým týmovým hráčem, jelikož o vašem osudu budou rozhodovat vaši budoucí kolegové.

 

Aktuální volné pozice najdete vždy na této stránce – “volné pracovní pozice ve Světě Androida”.

Děkujeme za sdílení. Tým Svět Androida.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

posily do týmu

Hledáme nové posily do týmu Svět Zítřka

Články Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (45)