Na pivo bez řečí!

pivo obrazek

Komerční článek

Zajít normálně s kamarády na pivo je těžší a těžší. Posíláte maily, píšete esemesky, honíte se po internetu, abyste na to „jedno“ nakonec úplně přestali mít chuť. Jeden nemá čas, druhý nebyl na mailu… Aplikace PIVO?!, kterou pro vás vyvinul Staropramen, je tady právě od toho, abyste se jednoduše a maximálně efektivně domluvili, kdy a kam se půjde. A nemusí to být nutně „Staráč“, pivko je pivko.

Stačí několik vteřin, abyste vytvořili akci a aplikace si sama najde vaše kamarády a nabídne vám třeba i podnik, do kterého byste mohli jít. Pokud ho někdo z vašich přátel nezná, díky tlačítku „Mapy“ se mu zobrazí přesná poloha i cesta. Druhé a poslední tlačítko se jmenuje „Kalendář“, abyste si pak nešťastnou náhodou nenaplánovali třeba rodinný výlet ke tchyni. Nic víc a nic míň v aplikaci nehledejte, účel je jen jeden – PIVO?I!

Sami pak vidíte, kdo se přidal a kdo odmítl. Anebo vám může přijít pozvánka a vy jste prostě postaveni před jasnou volbu: Pivo?! Žádné řeči kolem, buď jdu, a hned vím kdy a kam, nebo se prostě nezúčastním a zajdu jindy, nebo sám pozvu kamarády na dobu, kdy se to hodí mně. Hospoda nakonec není povinný školní koncert, ze kterého se všichni chtějí vyvlíknout, a tak se vždycky najde někdo, kdo bude mít čas, nebo si ho rád udělá.

Aplikace funguje na smartphonu a dokáže komunikovat i přes sms, mail, Facebook a Twitter, takže výmluvy typu „nevěděl jsem…“ odpadají. Ušetřete si hodiny domlouvání a přesouvání místa a času a prostě běžte na pivo!

9f37155cee0410bb7c5c5b1ef76a7a74?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)