Na MWC představí nová zařízení i ViewSonic

haber169_viewsonic_logo

Tento nepříliš známý výrobce na sebe před MWC v Barceloně moc neupozorňoval, přesto však vyšlo na povrch, že si pro nás přeci jen chystá nejednu novinku. ViewSonic ve Španělsku představí minimálně nový tablet a tři telefony s možnosti zapojení dvou SIM karet.

Tablet dostal označení ViewPad G70 a v době vydání by měl běžet na upraveném systému Ice Cream Sandwich. Displej by měl mít úhlopříčku 7 palců s rozlišením 1024×600 pixelů, měl by disponovat 1 GB RAM, 2Mpx fotoaparátem, microSD slotem, HDMI, micro a mini USB portem. Verze s 3G by měla přijít na nějakých 350 dolarů (kolem 6 500 Kč).

viewsonic_tablet

Telefony dostaly označení 5e, 4e a 4s. První zmiňovaný bude disponovat velikým pětipalcovým displejem s rozlišením 800×480 pixelů. Verze 4e dostane displej s úhlopříčkou 3,5 palce a rozlišením 480×320 pixelů, procesor běžící na 650 MHz a 3Mpx fotoaparát. Nejvýkonnější model, 4s, bude mít rovněž displej s úhlopříčkou 3,5 palce, ale rozlišení se vyšplhalo na  960×640 pixelů. O svižný chod se bude starat 1GHz procesor a dobrou kvalitu fotek bude zaručovat 5Mpx fotoaparát. Všechny tři modely budou mít možnost používat dvě SIM karty a běžet na systému Ice Cream Sandwich.

 

viewphone4e

ViewPhone 4e

 

viewphone4s

ViewPhone 4s

 

viewphone5e

ViewPhone 5e

Líbí se Vám?

zdroj: androidcentral.com

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

motorola-motoluxe

Motorola Motoluxe

Články Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
image

Samsung Galaxy Ace II v našich rukách

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
1 min. uložit na později
mwc-2012-redefine

Co očekávat na MWC 2012 za novinky?

Zprávičky Jan Dolejš Jan Dolejš
3 min. uložit na později

Komentáře (1)