Menu

MSQRD: Nejpopulárnější face swap aplikace na Androidu

msqrd náhled
MSQRD: Nejpopulárnější face swap aplikace na Androidu
Ohodnoťte článek

Znáte face swap? V podstatě se jedná o vzájemné prohození obličejů s tváří někoho jiného. Výsledky jsou mnohdy k popukání a kreatury často kolují internetem. Korunu face swapům nasadila virální aplikace MSQRD, která byla prozatím dostupná pouze uživatelům iPhonů. Vtipná videa z aplikace zaplavila internet a nyní je konečně vytvoříte zdarma i na Androidu.

Virální face swap aplikace v Obchodě Play

Zaznamenali jste poslední internetový trend? Nejedná se o nic jiného, než krátká videa, kde aktéři mění za hurónského smíchu jeden obličej za druhým. Ať už patříte k mladší nebo starší generaci, nová aplikace MSQRD patří přesně k těm titulům, které vás na pěknou chvíli zabaví. Rozhraní aplikace obsahuje 13 různých obličejů sestávajících se jak ze známých osobností, tak zvířat nebo masek. Vaším úkolem je v dobře osvětlené místnosti namířit přední kameru na svůj obličej a pobavit se nad vtipnou výměnou obličejů.

Vyměňte svůj obličej za Obamův

Aplikace je sice ve stádiu Beta, i tak ale nabízí dobře fungující algoritmus, díky kterému vás zvolený obličej pronásleduje s každým pohybem. Zkuste se zamračit nebo usmát – vybraná tvář z nabídky se přizpůsobí vašemu výrazu. Doporučujeme pokusy provádět v blízkosti dobrého zdroje světla – čím lepší osvícení, tím lépe výsledné splynutí vypadá. Verze dostupná na iOS se sice prozatím chlubí větším množstvím efektů, co nevidět však další várka obličejů dorazí i na Android.

Sdílejte výsledné kreace na sociální sítě

Aplikace s nepraktickým názvem MSQRD umí pořizovat jak statické fotografie z obou fotoaparátů, tak klasická videa. Přímo z aplikace můžete zábavné kousky sdílet na sociální sítě – všechny kreace však obsahují malé logo v pravém dolním rohu. Pokud jste ještě kouzlu face swapu nepropadli, neváhejte MSQRD vyzkoušet – aplikace nemá kromě zábavy žádné jiné poslání a dozajista zpestří den jak vám, tak vašim blízkým nebo kamarádům.

MSQRD
MSQRD
Vývojář: Facebook
Cena: Zdarma

Komentáře

RYKY

RYKY

z aplikace
10.3.2016 17:13

Konečně :D jooooo

TylerManifesto

TylerManifesto

z aplikace
10.3.2016 17:48

No slava !! :D konecne :) Nemusim si kupovat iphone kvuli tomu! Kecam.. :)

TylerManifesto

TylerManifesto

z aplikace
10.3.2016 19:12

bicista: no vidis to .. nebyt svet androida tak byl to zjistil pozdeji nebo trebas vubec a nebyl bych jediny.. ;)

bicista

bicista

10.3.2016 19:22

Blik. Na androidu uz je od 5.3 :)

Jiří Pleskot

Jiří Pleskot

z aplikace
10.3.2016 19:37

Děkuji Vám že poslední dobou recenzujete a informujete o zajímavých aplikacích. Tuhle jsem jablíčkářům záviděl. Nemám potřebu ty fotky pak někam postovat, ale je to švanda. Díky že jsem se to dozvěděl.

Gotik

Gotik

z aplikace
10.3.2016 21:06

To je boží.. Komubto ukazuje že mu to na mobil nejde stáhněte si apk přes nějaký online apk downloader. Na mém Galaxy S3 by to fungovat nemělo ale funguje.. :)

Fuerte

Fuerte

z aplikace
11.3.2016 12:35

je to dobra sranda .. :D
dubsmash jeste vic …:)

Johanna Kovaczicz

Johanna Kovaczicz

15.3.2016 16:24

Jiří Pleskot napsal: 10.3.2016 19:37

Děkuji Vám že poslední dobou recenzujete a informujete o zajímavých aplikacích. Tuhle jsem jablíčkářům záviděl. Nemám potřebu ty fotky pak někam postovat, ale je to švanda. Díky že jsem se…

Zdravím,

děkujeme za reakci, budeme vám zajímavé aplikace přinášet i nadále. :)

Hezký den.

RSS (komentáře k článku)