Sledujte MS 2014 v ledním hokeji s aplikací 2014 IIHF

maskot

I pro letošní mistrovství světa v hokeji je připravena aplikace, která vám umožní sledovat detailně celou událost. Aplikace tento rok prošla redesignem a můžete se také těšit na některé nové funkce nebo spíše údaje co se týče statistik osmi vybraných týmů.

MS 2014

Přidána byla také podpora online textového sledování, která vám umožňuje sledovat aktuální skóre v zápasech nebo se dozvíte ihned v reálném čase zda v zápase padl gól, díky upozornění, které si můžete zapnout. Bohužel tato funkce prozatím podle uživatelů, kteří aplikaci vyzkoušeli, nefunguje, ale očekává se brzká oprava.

2014-05-10 11.45.59

Aplikace nabídne aktuální výsledky všech zápasů, jejich detailní informace, jako jsou sestavy nebo statistiky, tabulky základních skupin a později samozřejmě i play-off a mnoho dalšího. Nechybí ani informace o všech 16 týmech, produktivita hráčů a novinky kolem MS 2014, které jsou ale bohužel pouze v angličtině. Oproti loňské verzi přibyla do aplikace sekce Škoda Fan Zóna, skrze kterou můžete podpořit svůj oblíbený tým a podívat se jak ho podporují ostatní fanoušci oproti ostatním týmům. Své povzbuzení poté můžete sdílet pomocí tweetů. Zajímavostí pro každého fandu můžou být také statistiky, kde se počítá úspěšnost brankáře, tresty týmů, počet přesilovek a jejich využívání nebo například střeleckou úspěšnost hokejové celku. Aplikace je dostupná na Google Play zdarma.

rOonBahCr6z J618qJvHV rigGnFPZ6QjMtsoBWWMIoZGfbk8qs4AYBu6PCLaBGqnoA=w300
2014 IIHF powered by Škoda
Verze 4.0.5
Velikost 8,0 MB
2.3.3+


Zdarma

Jak si myslíte, že skončí letošní mistrovství světa v ledním hokeji?

 

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

ms v hokeji 2017

Jak sledovat MS v hokeji 2017 přes telefon?

Články David Trlica David Trlica
3 min. uložit na později

Komentáře (9)