Možnost přizpůsobení Moto X odhalena!

motorola-logo-a-google-company

Když Google koupil společnost Motorola, začalo se polemizovat o výrobě vlastních chytrých telefonů, které budou mít možnost uživatelského přizpůsobení. Spekulovalo se o přizpůsobení jak HW parametrů, tak i designu. Nyní na internet unikly snímky, které spekulacím dávají za pravdu a ukazují možnost zvolení barvy zařízení.

MotoX2

Jak můžete vidět z uniklé fotografie, prozatím byly odhaleny celkem 4 barvy připravovaného zařízení. Kolik jich ve výsledku bude prozatím nevíme, podle různých informací (prý ověřených) se bude jednat celkem o 16 barev. Možnou nápovědou pro další barvy nám může být nové logo Motoroly, které obsahuje i tyto čtyři zveřejněné.

motorola-logo-a-google-company

Kromě uniklých fotografií se spekuluje o vybavení tohoto telefonu. Do oběhu by se měl dostat ještě se systémem Android 4.2.2 Jelly Bean a měl by mít 4,7 palcový displej s rozlišením 720p, čtyřjádrový Snapdragon procesor a 2 GB RAM. Vnitřní úložiště by mělo mít kapacitu 16 GB.

Koupili byste si raději Nexus v podání Motoroly, nebo LG?

Zdroj: AndroidCommunity

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)