Menu

Motorola Moto 360 – elegantní hodinky s prémiovým zpracováním (recenze)

Motorola Moto 360 pohled zepředu
Motorola Moto 360 – elegantní hodinky s prémiovým zpracováním (recenze)
Ohodnoťte článek

Chytré hodinky jsou v dnešní době stále více a více oblíbeným doplňkem k mobilním zařízením. Kromě samotného času vám dokážou zprostředkovat nejen veškeré notifikace z mobilního telefonu, ale zvládnou také nastavit budík, přidat upozornění a mnoho dalšího. Na dnešním trhu je na výběr opravdu z mnoha kousků od různých výrobců. Pouze chytré hodinky Moto 360 od společnosti Motorola ale dokázaly zaujmout téměř celý svět, a to zejména svým vzhledem, který napodobuje klasické kulaté hodinky. V této recenzi se podíváme právě na chytré hodinky Motorola Moto 360. Zajímá vás, jak si obstojí v tvrdém konkurenčním boji?

Motorola Moto 360 pohled zepředu

Obsah recenze

Obsah balení

Pokud si objednáte chytré hodinky Motorola Moto 360, tak vám domu přijdou ve větší válcovité krabičce, která působí na první pohled velmi luxusním dojmem. Na krabičce je umístěno několik různých obrázků a poutko, které slouží pro zavěšení. Uvnitř poté naleznete kromě samotných hodinek ve vybrané barvě také nabíjecí kolébku, nabíjecí kabel a několik manuálů s různými informacemi.

Motorola Moto 360 obsah balení 1 Motorola Moto 360 obsah balení 2

Vzhled a dílenské zpracování

Chytré hodinky Motorola Moto 360 upoutaly svět zejména svým vzhledem, který věrně kopíruje vzhled klasických hodinek. Moto 360 tak nejsou hranaté, jako většina hodinek od konkurence, ale disponují klasickým kulatým tělem. Na vrchní straně se usídlil 1,56palcový IPS displej, který má v tomto případě rozlišení 320 x 290 pixelů.

Motorola Moto 360 pohled na vrchní stranu

Na spodní straně displeje si můžete všimnout malého černého proužku, ve kterém je umístěný senzor pro měření okolního světla.

Motorola Moto 360 senzor pro měření světla

Rámeček, který obklopuje displej, je vytvořený z nerezové oceli. Na pravé straně je umístěno tlačítko, které slouží k vypínání a zapínání displeje. Na levé straně se poté usídlil mikrofon, díky kterému budete moci na hodinky mluvit.

Motorola Moto 360 mikrofon Motorola Moto 360 zapínací tlačítko

Spodní strana hodinek je vyrobena z průhledného plastu a je na ní napsáno několik různých slov, které vyzdvihují hlavní přednosti Moto 360. Kromě toho se zde nachází také senzor pro měření srdečního tepu.

Motorola Moto 360 zadní strana

Společnost Motorola v tomto případě zvolila pásek, který je vyrobený z pravé kůže. V případě černé varianty dostanete lesklý černý pásek, v případě stříbrné poté matný šedý pásek. Pokud se vám pásek nelíbí a raději byste zvolili kovový, tak nemějte obavy, lze ho totiž bez problému vyměnit za jiný.

Motorola Moto 360 pásek 1 Motorola Moto 360 pásek 2

Hardware a displej

Na přední straně hodinek je umístěn 1,56palcový IPS displej, který má rozlišení 320 x 290 pixelů. O dostatečný výkon by se měl postarat jednojádrový procesor Texas Instruments OMAP 3. Uvnitř se dále nachází 512MB paměť RAM, vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB a 320mAh baterie.

Motorola Moto 360 ifixit analýza

Motorola Moto 360 – specifikace

  • displej: 1,56palcový IPS displej s rozlišením 320 x 290 pixelů
  • procesor: jednojádrový Texas Instruments OMAP 3
  • paměť: 512 MB
  • vnitřní úložiště: 4 GB
  • baterie: 320 mAh
  • konektivita: Bluetooth 4.0 LE
  • OS: Android Wear
  • rozměry: 46 x 46 x 11,5 mm
  • hmotnost: 60 gramů
Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Displej – postačující podívaná

Na hodinkách se v tomto případě nachází 1,56palcový IPS displej s rozlišením 320 x 290 pixelů, což ve výsledku tvoří 205 ppi. Hustota pixelů je oproti konkurenci bohužel nižší, pokud si pořídíte například LG G Watch, tak dostanete plných 240 ppi, na Samsung Gear Live poté 278 ppi. I přesto ale displej působí velmi kvalitně a z normální vzdálenosti jednotlivé pixely nerozeznáte. Pokud se ale podíváte blíže, tak jednotlivé pixely bez problému uvidíte.

Motorola Moto 360 výřez displeje

Na spodní straně displeje je umístěný malý černý proužek, ve kterém se nachází senzor pro měření okolního světla. Displej tak není dokonale kulatý (proto 320 x 290 pixelů). Po prvotních obavách však můžeme konstatovat, že tento proužek každodennímu používání nebránil. Do jisté míry však kazil estetický dojem při pohledu na ciferník.

Viditelnost na přímém slunci byla na velmi dobré úrovni. V tomto případě bylo však potřeba zvolit nejvyšší hladinu jasu, což se negativně promítlo do celkové výdrže baterie.

Motorola Moto 360 displej na slunci

Konektivita

Ke správnému spárování hodinek Motorola Moto 360 musí být váš mobilní telefon vybaven technologií Bluetooth 4.0 a operačním systémem Android 4.3 Jelly Bean a novějším. Pokud vlastníte novější mobilní zařízení, tak byste s propojením neměli mít žádné problémy. Pokud ale budete chtít s hodinkami spárovat starší, nebo levnější mobilní telefon, tak by se problémy vyskytnout mohly.

Motorola Moto 360 aplikace Android Wear 1 Motorola Moto 360 aplikace Android Wear 3 Motorola Moto 360 aplikace Android Wear 2

Pokud jste splnili výše zmíněné podmínky, tak postačí pouze stáhnout aplikaci Android Wear z obchodu Google Play. Celý proces propojení je velmi intuitivní a aplikace vás k cíli sama dovede. V několika krocích postačí hodinky spárovat s telefonem pomocí technologie Bluetooth a odklikat několik informačních obrazovek.

Motorola Moto 360 aplikace Android Wear 4 Motorola Moto 360 aplikace Android Wear 5 Motorola Moto 360 aplikace Android Wear 6

Po úspěšném spárování hodinek se vám na mobilním telefonu otevře hlavní menu aplikace Androiw Wear, ve kterém si budete moci nastavit aplikace pro určité úkony, notifikace, zobrazení kalendáře, zapnutí ambient screen a mnoho dalšího.

Baterie a výdrž

Po přečtení prvních ohlasů na výdrž baterie hodinek Motorola Moto 360 jsme měli obavy, že s nimi nevydržíme ani jeden den. Naše obavy se v průběhu testu naštěstí nepotvrdily. V prvním testu byl nastaven jas displeje na automatický režim a funkce ambient display byla vypnuta. V průběhu celého dne jsme přijímali notifikace z aplikací Gmail, Hangouts, Inbox, Zprávy, Telefon a mnoho dalších. Po 12 hodinách používání měly hodinky stále 35 procent baterie. V druhém testu jsme hodinky používali stejně jako v prvním, s tím rozdílem, že jsme měli zapnutou funkci ambient display. V tomto případě hodinky vydržely 11 hodin a 38 minut. Doba nabíjení z 0 na 100 procent poté trvala přibližně 55 minut.

kapacita baterie

Hodinky se nabíjejí pomocí speciální bezdrátové nabíjecí kolébky, do které je stačí pouze vložit. Na samotném těle hodinek se poté nenacházejí žádné konektory, což je zcela jistě oproti ostatním modelům plus. Po vložení do kolébky se aktivuje speciální nabíjecí režim, ve kterém je na displeji vidět aktuální čas a stav baterie.

Motorola Moto 360 nabíjecí kolébka 1 Motorola Moto 360 nabíjecí kolébka 2

Uživatelské prostředí

V hodinkách Moto 360 je nainstalovaný klasický operační systém Android Wear, který je tentokrát přizpůsobený na kulatý displej. Celé prostředí je vytvořeno ve velmi jednoduchém a intuitivním stylu.

Android Wear Logo

Rychlost a stabilita prostředí

Operační systém Android Wear je do hodinek dodávaný bez větších zásahů od samotných výrobců. Do jisté míry by tak měla být zaručena rychlost a stabilita celého prostředí. Stabilitu můžeme potvrdit, během testování se nám hodinky ani jednou samovolně nerestartovaly a žádná aplikace nespadla. V průběhu používání jsme však narazili na občasné zpomalení, které je podle mnoha informací zapříčiněno použitím staršího modelu jednojádrového procesoru. Nejedná se však o nic, co by bránilo v každodenním využívání, oproti ostatním hodinkám je však zpomalení viditelné.

Kulatý displej

Celé prostředí je v tomto případě přizpůsobeno pro kulatý displej, což ve většině případů znamená jediné – klasická hranatá obrazovka je oříznuta po okrajích. Veškeré ovládací prvky zůstaly bez jediného problému pohodlně dostupné a nemusíte se tak obávat, že vám kvůli kulatému displeji uniknou některé informace.

Ciferníky

Společnost Motorola při představení slíbila, že hodinky vybaví mnoha ciferníky, díky kterým budou Moto 360 působit ještě elegantněji. Do základní výbavy tak umístila 12 ciferníků, které je možné přizpůsobit na mobilním telefonu v aplikaci Motorola Connect. Na obrázcích níže se můžete na jednotlivé ciferníky podívat.

Všechny základní ciferníky si můžete do určité míry přizpůsobit v aplikaci Motorola Connect na mobilním telefonu. U většiny ciferníků si tak budete moci zvolit z bílého a černého pozadí, budete si moci vybrat barvu ručičky, značek hodin a v neposlední řadě si také budete moci zapnout a vypnout zobrazení aktuálního dne. U některých ciferníků si poté budete moci vybrat pozadí z několika předpřipravených obrázků.

Motorola Moto 360 aplikace Motorola Connect 1 Motorola Moto 360 aplikace Motorola Connect 2 Motorola Moto 360 aplikace Motorola Connect 3

Motorola Connect
Motorola Connect

Ciferníků je dostupných celá řada v obchodu Google Play. Pokud si budete chtít svoji zásobu rozšířit, tak postačí pouze stáhnout určitou aplikaci, která obsahuje další ciferníky.

Video – ukázka prostředí Android Wear

 

Praktické zkušenosti

Hodinky působí na ruce velmi příjemně

I přes větší velikost hodinek Moto 360 se je společnosti Motorola podařilo vytvořit tak, že na ruce působí velmi příjemně a přirozeně. Při nošení se tak nebudete muset obávat, že se vám budou na ruce přetáčet, nebudou držet, nebo budou působit nepříjemně.

Motorola Moto 360 na ruce 1 Motorola Moto 360 na ruce 2

Zpracování je prémiové, vzhled krásný

Společnosti Motorola se podařilo vytvořit produkt, který na první pohled zaujme snad každého. Jako materiál byla zvolena kombinace nerezové oceli a plastu na spodní straně. Hodinky tak působí velmi solidním dojmem.

Výdrž na jedno nabití je dostačující

V průběhu testování hodinek se nám při vyšší zátěži podařilo baterii vybít přibližně za 16 hodin, což pohodlně dostačuje pro jednodenní používání. Pokud budete chtít vydržet bez problémů i další den, tak budete muset každý večer hodinky vložit do nabíjecí kolébky. Nabíjení je jednodušší než u konkurenčních produktů, u Moto 360 tak nebudete muset složitě připínat nabíjecí kolébku, hodinky do ní stačí jednoduše vložit.

Aplikací je celá řada a stále přibývají

Pro operační systém Android Wear je v tento okamžik dostupných opravdu mnoho aplikací. Na displeji si tak budete moci zahrát jednoduché hry, budete si moci zapnout navigaci, prozkoumat sociální sítě a mnoho dalšího. Dobrá zpráva pro případné zájemce je, že každým dnem přibývají další a další aplikace.

Notifikace fungují bez jediného problému

Chytré hodinky jsou primárně určeny pro zobrazení notifikací z mobilního telefonu, se kterým jsou spárovány. V tomto ohledu Moto 360 plní svojí práci velmi dobře a v průběhu testování jsme se nesetkali s jediným problémem.

Prostředí je líbivé, občas se ale zpomalí

Prostředí operačního systému Android Wear je vytvořeno ve velmi jednoduchém a líbivém stylu. V hodinkách Moto 360 se však nachází starší jednojádrový procesor, což se občas promítne do celkové rychlosti zařízení. V průběhu testování jsme se občas setkali s mírným zpomalením, které na ostatních konkurenčních zařízeních vidět nebylo.

Hodinky jsou vodotěsné

V průběhu každodenního používání si nebudete muset lámat hlavu se sundaváním hodinek například při mytí rukou. Na samotném těle se nenachází žádný větší otvor a vše je kompletně vodotěsné.

Displej je dobře čitelný na slunci, hustota pixelů by mohla být vyšší

Motorola zvolila 1,56palcový IPS displej, který je velmi dobře čitelný i na přímém slunci. V tomto případě však budete muset zvolit nejvyšší hladinu jasu, což se negativně promítne do celkové výdrže na jedno nabití. Rozlišení displeje čítá 320 x 290 pixelů, což ve výsledku tvoří 205 ppi. To je oproti konkurenci znatelně nižší číslo a při bližším pohledu bez problému rozeznáte jednotlivé pixely.

V hodinkách chybí čeština

V průběhu prvotního nastavení vám hodinky nabídnou několik jazyků, mezi kterými však chybí čeština. Podle všeho se český překlad v brzké době neplánuje zařadit do stávajícího seznamu jazyků, což jistě odradí mnoho potencionálních uživatelů.

Kdy, kde a za kolik?

V době psaní recenze byly hodinky dostupné v České republice pouze ve velmi omezeném množství a za vyšší cenu než v zahraničí. Zakoupit je bylo možné na internetových aukčních serverech a pouze v jednom obchodu, a to pouze ve stříbrné variantě. Prodejní cena v České republice se v tento okamžik pohybuje na úrovni od 8 500 Kč a výše. V zahraničí lze hodinky zakoupit za cenu od 249 euro. Hodinky jsou dostupné ve dvou barevných variantách, a to v černé a stříbrné. Nově lze také vybírat z kovových pásků.
Graf ceny produktu Motorola Moto 360 poskytuje server Heureka.cz

 

Resumé

Chytré hodinky Motorola Moto 360 nás v redakci velmi příjemně překvapily. Hlavní předností je zcela jistě samotný vzhled a zpracování. Motorola Moto 360 věrně kopírují vzhled klasických hodinek a jako materiál byla zvolena nerezová ocel v kombinaci s plastem na spodní straně. Za vzhled a zpracování musíme splečnost Motorola jednoznačně pochválit, jelikož dokázala vytvořit produkt, který působí velmi luxusním dojmem.

Hodinky mají oproti konkurenci o něco větší rozměry, což při běžném nošení nepoznáte. Na ruce působí velmi přirozeně a příjemně, nemusíte se tak obávat, že se vám budou na ruce otáčet, nebo nebudou sedět.

Na přední straně je umístěný 1,56palcový displej, který má rozlišení 320 x 290 pixelů, což ve výsledku tvoří 205 ppi. To je oproti konkurenci o mnoho nižší číslo a při bližším pohledu na displej bez problému rozeznáte jednotlivé pixely. Při běžném používání ale pixely neuvidíte. Čitelnost displeje na slunci je na vynikající úrovni. Pokud nebudete chtít ovládat jas manuálně, tak si budete moci zvolit automatický režim, který dokáže jas sám regulovat. Čidlo okolního světla je umístěno v černém proužku, který se nachází na spodní straně displeje. Díky němu však není displej dokonale kulatý.

Baterie vydrží na jedno nabití bez problému celý pracovní den. Mnoho uživatelů se při nižší zátěži dokáže dostat bez problémů i na dva dny. Nabíjení probíhá pomocí speciální bezdrátové kolébky.

Prostředí systému Android Wear je přizpůsobenu pro využití i na kulatém displeji. Ve výsledku to u většiny aplikací znamená jediné – jedná se o klasické zobrazení ze čtvercového displeje, ve kterém ale chybí rohy displeje. I přes chybějící rohy se nemusíte obávat, že by byly některé ovládací prvky skryty.

Chytré hodinky Motorola Moto 360 jsou zcela jistě jedněmi z nejlepších a nejhezčích hodinek na dnešním trhu. Proti masovému rozšíření však hraje velmi omezená dostupnost, díky které jsou Moto 360 velmi vzácným zbožím. Potencionální uživatelé se v drtivé většině případů musí vydat do sousedních států, nebo zvolit některou z přeposílacích služeb z Německa.

Klady

+ prémiové zpracování
+ jedinečný vzhled
+ vodotěsnost
+ pásek z pravé kůže
+ bezdrátové nabíjení
+ hodinky působí velmi příjemně na ruce
+ senzor pro měření srdečního tepu
+ dostačující výdrž na jedno nabití

Zápory

– občasné zpomalení prostření Android Wear
– omezená dostupnost v České republice
– větší rozměry, ztěžující nošení na menší ruce
– vyšší cena
– absence češtiny

Plánujete si hodinky Motorola Moto 360 pořídit? Máte tip na vyřešení omezené dostupnosti?

Komentáře

pavoukandre

pavoukandre

z aplikace
26.11.2014 7:03

den ma 24 hodin. Tak to nechci když to vydrží 12 hodin.

ipetr

ipetr

z aplikace
26.11.2014 7:20

… jsme měli obavy, že s nimi nevydržíme ani jeden den. Naše obavy se v průběhu testu naštěstí nepotvrdily. 12 hodin a 35% zajímavý den. Rok ma podle Světa Androida kolik dnů ? 730?

pablade

pablade

z aplikace
26.11.2014 7:34

vydrz, vydrz a zase vydrz. Nechci tezitko na ruku, ktery bude po obede vybite. Jsem klidny clovek, ale s timhle bych svihnul o zed.

Pavel

Pavel

26.11.2014 8:20

LG G Watch R … krome designu (to se musi uznat ze moto vypada dobre) LG je lepsi ve vsech smerech

POLED Display – krasne videt pri utlumenem modu ktery bezi cely den (moto IPS display na tohle neni delanej)

Baterka 410mAh – vydrz 2 dny .. k tomu neni co dodat

Zadne sekani jako u moto ktery maji starej nenzaranej CPU … LG ma dual core Qualcomm Snapdragon 400 1.2 Ghz (az bude vic aplikaci, narocnejsich tak ten CPU bude treba)

Mejte se hezky :)

Jan Dolejš

Jan Dolejšexternista

26.11.2014 8:30

pavoukandre
Myslím, že kolega to myslel spíš jako „pracovní den“ – vstanete v 7 ráno a kolem 19. hodiny už je většina z nás doma a může dát hodinky nabíjet. Samozřejmě to není ideální výdrž na hodinky a dvojnásobek by se hodil, ale aspoň tak. :(

BaciAbrraci

BaciAbrraci

z aplikace
26.11.2014 8:43

Toto bych na ruku nikdy nedal, styděl bych se. Zlaté hodinky od Armaniho nebo Just Cavalliho.

monti

monti

z aplikace
26.11.2014 9:27

Urcite to nebudem menit za moje G shock aj ked maju len Bluetooth a upozornia ma na email, sms, volania, kalendar, atd + mozem s nimy ovladat moj GoPro. Aspon vyzeraju ovela lepsie (ok moj nazor) ale vydrzia vsetky mozne pady bez toho aby sa poskrabaly, 200m vodotesne (to sa hodi na potapanie s GoPro) a vydrz baterky 2 ROKY za predpokladu ze kazdy den pouzivam Bluetooth 12 hodin.. Ja sa na hodinky potrebujem spolahnut prinajmensom ze ked sa mi vybije mob. Tak viem kolko je dodin a to mi uz vela krat pomohlo hlavne na dovolenkach a turach, moto 360 nesu premna hodinky len blba android hracka na naramku co sa vybije skvor ako moj telefon.. :)

Bedas

Bedas

26.11.2014 10:08

Kurnik jsem tu pozdě, abych napsal „Pozor! Hating comments incoming in 3, 2, 1…“
No nicméně, sám jsem vlastník Moto 360 už téměř 2 měsíce a s výdrží se pohybuji kolem 24 hod při normálním používaní (definujte si „normální používání“ sami jak chce).
Nějaké ty záseky (no spíše mírné lagy) v náročnějších aplikacích sem tam pozoruji, to je pravda. Ale určitě si kvůli tomu nechci hodit oprátku. Ale když se tak nad tím zamyslím, tak kde jsme? 1GHz procesor a nestíhá to zpracovat? Není spíše chyba v samotných appkách či systému? Kde jsou ty doby, kdy jsem měl doma PC@500Mhz a nic takového jsem nepozoroval na žádném tehdejší softwaru. Jasně, PC je jiná architektura s jiným systémem…ale i tak je chyba někde spíše v softwarové vrstvě.

Bell

Bell

26.11.2014 10:09

Co je to prémiové zpracování ?

Cronos

Cronos

26.11.2014 11:22

Proč jsou některé fotky modré a jiné šedé? Neměli by se recenzenti nejdřív naučit fotit nebo aspoň dodatečně na fotkách srovnat bílou barvu? Jak má pak BFU vědět, jak teda vlastně popisovaný výrobek vypadá?

Zdenek

Zdenek

z aplikace
26.11.2014 11:50

Mam je ca mesic a mohu potvrdit slova recenze. Neprijemna je jednodenni vydrz (zvlaste pro ty z nas zvykle mit prehled o case – hodinky na ruce – 24/7) ale da se zvyknout. Ja osobne povazuji za velkou vyhodu mit u telefonu vypnuty zvuk a byt upozornen na volani vibraci hodinek. Ale tady mam drhou vytku a to ze v porovnani se Sony SW2 je vibrace hodinek velmi slaba, za urcitych okolnosti prehlednuta. Jinak se daji nosit i ke kravate :-)

Jirka Pernica

Jirka Pernica

26.11.2014 11:55

Za mě super, ale jestli LG G Watch R vydrží 2 dny (jak říká Pavel), tak tady není o čem :)

lx

lx

26.11.2014 12:29

jako majitel moto musim taky prihodit par dojmu, pri beznem pouzivani tj 30 – 50 notifikaci a obcasem kouknuti kolik je (ambient mode off) delam bezne 24h , vecer je davam do kolibky s 50% a na sluzebce sem vydrzel 2 dny. jak je psano zpracovani, vzhled a milion (doslova) ciferniku je k nezaplaceni. zasekavani zadne nepocituju, delaj mi takovou radost ze vse ostatni je detail … 3ti generace, ktera prinese komplet kulaty dizajn a baterku na tyden bude samo spravny nastupce , 2ha co akorat prodlouzi o den vydrz a prida vykonu ale nikoli, denni nabijeni me nijak nelimituje …

Ivo

Ivo

26.11.2014 12:35

Svůj N5 nabíjím bezdrátově doma na nějaké noname QI nabíječce z AMAZONU, v autě na placce QI NOKIA a v práci na QI stojánku pro N7. Půjdou mi na všech nabít i ty hodinky? Mohli byste to v redakci prakticky vyzkoušet? Díky

lx

lx

26.11.2014 12:40

ivo : pujdou sam pouzivam ruzne QI (origos k moto + 2 cinany) …

David Mysliveček

David Mysliveček

z aplikace
26.11.2014 12:42

Ivo: hodinky by měly jít nabíjet v jakékoliv standardní bezdrátové nabíječce. :)

zero

zero

26.11.2014 13:03

Výdrž na prd. Blýská se pěkně, ale nejede… asi tak a netřeba co dodávat… :)

pablade

pablade

26.11.2014 16:08

Lidi, vy jste blázni. Spokojit se s dvoudenní výdrží? Jak bude vypdat váš život za 10 let? Příjdete večer domů a napojíte desítky zařízení na desítky nabíječek? A nebo budete nosti baterku na zadku? :)

Pavel

Pavel

26.11.2014 16:14

@lx
Pravda ze s ambient mode off Moto vydrzi dlouho … ale potom bohuzel nevynikne cela krasa watch faces a celkovy dojem neni tak dobry jako kdyz ambient mode je zapnuty (uz z duvodu ze posledni notifikace je na nem taky videt)

A pravda ze u Moto s poslednima updatama se baterie zlepsila nez jak tomu bylo na zacatku.

LG ma pouze malou nevyhodu v tom ze nema senzor jasu a neni to takova stylovka jako Moto.

Jinak LG za tu cenu u nas je kazdopadne best buy

Pavel

Pavel

26.11.2014 16:23

a ty 2dny vydrze jsem myslel samozrejmne s ambient mode ON (s vypnutym daji 3+ dny)

teofilix

teofilix

26.11.2014 19:00

Zrovna o nějakých takových hodinkách uvažuji a stále jsem přikloněn počkat rok, ale co už týden hledám všechny informace a recenze, tak za mě jednoznačně vedou hodinky od samsungu ať už gear 2 nebo hlavně ty nové eska. Vím, že to sem asi nepatří, ale nemá někdo praktické poznatky ke gear 2 a nedá se někde najít jaké všechny aplikace se na ně dají nainstalovat Ať hledám jak hledám, tak pořádný seznam aplikací nikde není :-(

Lukáš Müller

Lukáš Müller

26.11.2014 22:07

Hodinky mám necelé 2 měsíce a rovněž se musím podepsat za to že výdrž je slušná. Při běžném používání mne vydrží přes den a něco – minimálně den na 100%.Hodinky jsou super a pěkně zpracované stejně tak android wear.

pablade

pablade

z aplikace
27.11.2014 0:13

Lukáš Müller: Tak tomu tedy opravdu rikam slusna vydrz, den a neco :-D Ja v hodinkach menim baterku maximalne jednou za rok a i to me sere :-D

pruďas

pruďas

27.11.2014 12:16

Ach jo, ti androidaci. Kdyz by mel apple hodinky s vydrzi napr tyden, tak tu vsichni budou hejtovat, ze normalni hodinky vydrzi +-rok. Ale jakmile u androidu vydrzi hodinky 1 den, tak najednou delaji, jak je to super vydrz.

Ivo Rundt

Ivo Rundt

z aplikace
27.11.2014 13:28

Nejhorší recenze co jsem tady četl… :-(. Výdrž na jedno nabití v žádném případě nemůže být kladem!! Hodinky chci nosit a ne mít je každý den na nabíječce. Aspoň 2-3 dny je minimum!! A kožený pásek u voděodolných hodinek je taky spíš mínus, ne??? Viditelnost na slunci jen s maximálním jasem?? Moto 360 je za mě totální propadák.

pablade

pablade

27.11.2014 14:32

Chytré hodinky obecně budou muset projít ještě pořádným kusem vývoje, než se mi vyplatí je koupit.
Hodinky mají ukazovat čas. Tyhle hodinky vydrží den, tj. můžou taky vydržet jen půl dne, když se hodně používají. To je neakceptovatelné.
Na přímém slunci není vidět nic. To je taky neakceptovatelné.
Další věc je, že moc nevím, na co takové hodinky jsou. Vždyť mám vždy telefon někde v kapse, když něco chce, tak zapípa, zavrní a hotovo. Na co ještě čučet na hodinky? Chápu, kdybych byl student, tak do hodinek schovat tahák, ale jinak je to pro mě další těžítko.

Marky

Marky

z aplikace
27.11.2014 18:17

pablade: to že nevíš k čemu jsou neznamená ze jsou k ničemu. Jak se říká to že to neznáš neznamená že to neexistuje. A je vidět že jsi žádné chytré hodinky neměl, momentálně používám Gear 2 neo a na slunci čitelné jsou…škoda že každý srovnává chytré hodinky s klasickými. Rozdíl je snad evidentní. Jinak k Moto 360, objednány a příští týden je mám na ruce…..

teofilix

teofilix

27.11.2014 19:25

Nevíte jak je to s dostupností s hodinkami gear live a jak probíhá problém s vylamováním té nabíjecí kolébky. Dle mého názoru nejlepší hodinky poměr cena výkon, ale co jsem se dočetl, tak s tím vylamováním je to průser a tak váhám zda riskovat a objednávat z amazonu nebo ne :-(

radon

radon

27.11.2014 22:07

Kdyz koukam na hodinky, je ciselnik nakloneny – znacka 12 je vyse nez znacka 6, znacka 3 vyse nez 9 (leva ruka). Nedalo by se to vyuzit pro automaticke rozsveceni displeje? Nechci totiz zapinat hodinky tlacitkem kvuli casu a potrebuji delsi vydrz a na slunicku brutalni jas.
Za mne Motorola docela dobry, ale chce to jeste 5-10 generaci pockat :-)

Ondra

Ondra

28.11.2014 17:04

Jasně, hodinky které budu nabíjet každý den. To zas někdo něco vymyslel.

RSS (komentáře k článku)