Jak se bude psát na hodinkách Moto 360? Minuum má řešení

moto-360-designs

Možná si vzpomenete na náš článek, kde jsme vám ukázali, jak se bude psát na chytrých brýlích Google Glass. Stejní vývojáři teď vymýšlejí klávesnici pro očekávané hodinky Motorola Moto 360. Malý, kulatý displej hodinek se totiž na psaní úplně nehodí. I když budou hodinky obsahovat hlasové ovládání, jistě si dokážete představit stovky situací, kdy křičet na své chytré hodinky není zrovna ideální. Vývojáři z Minuum tak vyvíjejí klávesnici, která by měla být v Moto 360 (i dalších chytrých hodinkách) bezproblémově použitelná.

minuum-MOTO360

Z videa zjistíme, že klávesnice Minuum má tři klasické klávesnicové řádky zhuštěné do jednoho a díky predikci aplikace rozpozná, jaké slovo chcete napsat. Ve videu vypadá psaní celkem pohodlně a jednoduše. Přesto si myslíme, že pro vyťukávání písmenek budou stále příjemnější displeje smartphonů. V nouzi se však Minuum může hodit. Pokud byste chtěli vyzkoušet jejich klávesnici i na svém smartphonu či tabletu, jednu najdete v Google Play. Vypadá velmi podobně a podle recenzí není k zahození. Bohužel zatím nepodporuje češtinu.

Minuum Keyboard on a Smart Watch

Minuum Keyboard on a Smart Watch

Minuum Keyboard + Smart Emoji
Minuum Keyboard + Smart Emoji

Zkoušeli jste klávesnici Minuum na svém zařízení?

Zdroj: AH

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)