Nástupce legendy se blíží – Moto 360 přijde ve dvou velikostech

Motorola

V poslední době se často šušká o tom, že se blíží vydání nástupce skvělých chytrých hodinek, Moto 360. Názorů a spekulací je mnoho a názory se různí. V posledních dnech se ale také často mluví hned o dvou variantách. Novinky by se měly jmenovat Moto 360S a Moto 360L. Tedy takové je alepoň jejich dosavadní kódové označení v dokumentech z Brazilského certifikačního úřadu. Verze budou mít nejen různé velikosti, ale také různé kapacity baterií.

Nejnovější únik z Číny ukazuje vedle sebe původní Moto 360 a jejich nástupce Moto 360S. Jediný pohled na fotografii prozrazuje, že nové Moto 360S budou o poznání menší než původní model. Mohli by tedy být ideálním řešením pro ty, na jejichž zápěstí byly původní Moto 360 příliš velké a neskladné.

srovnání původního modelu a jeho menšího nástupce

Jediné co nám zatím ke složení skládačky chybí, je Moto 360L. Jediná informace, kterou o Moto 360L máme je, že přijde s baterií o kapacitě 375 mAh. Ve srovnání s nástupce s původním modelem si tak Moto 360L polepší o 38%, což je obrovský rozdíl.

Bohužel další informací, kterou nám únik potvrzuje je, že design hodinek opět nebude úplně kulatý. Mnoho nadšenců i uživatelů původního modelu očekávalo, že se Motorola polepší a design dopiluje. To se bohužel nestalo. Alespoň ne u menší verze.

Zdroj: PhoneArena

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)