Monument Valley 2 pro Android je za rohem: Trailer odhalil datum vydání

monument valley 2 datum vydani

První díl Monument Valley byl obrovský hit nejen na Androidu, pokračování bylo oznámeno dříve tento rok. Nejprve se dostalo na iOS, teď už ale víme, kdy se dočkáme Monument Valley 2 i na Androidu. A bude to hodně brzy.

Monument Valley 2 vychází pro Android již 6. listopadu

Na YouTube kanálu vývojářů z ustwo games  se dnes objevil nový trailer, u kterého nás čekalo na konci malé překvapení, a to v podobě odhalení data vydání. Na Google Play se již můžete předběžně registrovat, Google vás pak při vydání hry upozorní.

Monument Valley 2 – Available on Android & iOS November 6th 2017

Monument Valley 2 - Available on Android & iOS November 6th 2017

Kromě Google Play půjde hra zakoupit také na Amazonu. Cena bude velmi pravděpodobně stejná jako na iOS, tedy za 149 Kč. Hra by také neměla mít žádné dodatečné nákupy za reálné peníze, zkrátka zaplatíte jednou a za to dostanete kompletní herní zážitek.

Monument Valley je puzzle hra se zajímavým grafickým zpracováním, kterému vévodí různé zajímavé až podivné stavby. Ty se dají dotykem prstu různě pozměnit. Úkolem je dojít až na konec každé úrovně.

Monument Valley 2
Monument Valley 2

Těšíte se na Monument Valley 2? Hráli jste první díl?

Zdroj: androidcentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)