Menu

Mobilní navigace Sygic 10 – s Androidem na cestách

Sygic GPS Navigation v12.1.3 Cracked Apk For Android
Mobilní navigace Sygic 10 – s Androidem na cestách
Ohodnoťte článek

Sygic LogoČeské zastoupení společnosti Sygic nám poskytlo k vyzkoušení svojí nejnovější offline hlasovou navigaci pro mobilní telefony Sygic Mobile Maps 10, která je dostupná ve 30 světových jazycích včetně češtiny. Verze pro Evropu obsahuje detailní mapy poskytované TeleAtlasem pro 35 států a transitní cesty pro 9 zemí východní Evropy, jako Albánie, Bělorusko či Ukrajina. Navigace funguje na řadě zařízení a na všech větších mobilních operačních systémech, tedy Windows Mobile 6.5, Symbian, iOS, Maemo a samozřejmě Android. A právě verzi pro Android jsme vzali do ulic s telefonem Nexus One.

Uživatelské rozhraní

Bydlím v malé vesničce asi 25km od Ostravy, ležící u polských hranic. Rozhodl jsem se vyzkoušet navigaci po místních venkovských cestách až do ostravského centra a tak zabít dvě mouchy jedním autem. Před usednutím za volant jsem spustil na telefonu navigaci, provedl úvodní aktivaci, bez které navigování nebude fungovat, přečetl si pár informačních obrazovek a odsouhlasil seznam věcí (volání na POI, používání Bluetooth a připojení k internetu), které může Sygic při navigování používat. Pro většinu jazyků je hlasová navigace namluvená něžnějším pohlavím naší planety, leč pro francouzštinu, britskou angličtinu, švédštinu a češtinu byl dabérem mužský jedinec. Hlavní menu, ale i celé prostředí, je optimalizováno na dotykové displeje, všude jsou velké ikonky a přizpůsobené ovládací prvky. Sygic však používá vlastní sadu ovládacích prvků (tlačítka, seznamy atd.), výsledkem čehož je naprosto neintegrovaný vzhled do stylu Androida. Sygic dokonce používá i vlastní klávesnici pro zadávání textu, která neobsahuje národní znaky, což naštěstí při vyhledávání nedělá žádný problém, neb např. ulice s diakritikou v názvu lze vyhledávat zadáním bez diakritiky. Nejhůř se na dojmu „neandroidovosti“ podepisuje nefunkčnost 4 ovládacích tlačítek každého zeleného robota, obzvláště pak tlačítko Zpět, které jsem podvědomě mačkal neustále. Vše se ovládá pomocí vlastních tlačítek přímo na obrazovce, tlačítka jako „Zpět“, „Storno“ atp. však kolikrát chybí úplně a tak nezbývá, než projet i čtyři obrazovky nastavení a všechny odsouhlasit, než je možné se vrátit do menu. Podobně na různých místech zamrzí absence kontextového menu vyvolaným tlačítkem pro Menu, které se kolikrát k využití přímo nabízí. Styl ovládání tedy není zrovna nejvydařenější. Na druhou stranu je zvolený návrh aplikace ten nejjednodušší způsob, jak udržovat aplikaci multiplatformní a vzhledem k délce seznamu podporovaných zařízení, se nelze divit.

Po krátkém seznámení se s ovládáním jsem na mapě vyhledal město Ostrava a přibližnou lokaci CitiBank v centru. Navigace nabízí i možnost nalezení a navigování na parkoviště poblíž místa cíle, zvolil jsem tedy tuto možnost a ze seznamu míst k parkování jsem za nový cíl cesty vybral parkoviště v ulici Hollarova. Standardně má Sygic v navigačním módu při horním okraji displeje tlačítka pro přiblížení či oddálení mapy, při spodním pak informační proužek, do jehož pravé poloviny si lze nastavit, jaké druhy informací tam chceme mít. Těsně pod mapou je tenoučký proužek znázorňující v kolika procentech trasy se nacházíme. Pod ním je širší informační pruh, kde jsou ve výchozím stavu zleva tyto položky: šipka ukazující aktuální „přikázaný“ směr, vedle je počet (kilo)metrů zbývajících k odbočce, dále pak jsou dva řádky, v horním najdeme odhadovaný čas příjezdu a aktuální rychlost podle GPS, dole pak počet zbývajících kilometrů do cíle a síla GPS signálu. Spodní část displeje je pak vyhrazená aktuální ulici, na které se nacházíte. Je-li odbočka dále než 300 metrů, je pohled na mapu mírně oddálený (je vidět více okolí), při přiblížení k odbočce se mapa automaticky přiblíží až na dostatečně detailní úroveň, kde jsou vidět i názvy ulic. Míra přiblížení také reaguje na aktuální rychlost, čím rychleji jedete, tím více je mapa oddálená.

Navigace

Po čtyřech kilometrech jízdy, kdy přišla rychlejší jízda z kopce, jsem si všiml dvou věcí. Za prvé – šipka znázorňující můj vůz se nečekaně zrychlila a na zobrazené mapě předběhla mojí skutečnou pozici asi o 200 metrů, zastavila se až na křižovatce, kde mě „počkala“. To jsem pak ojediněle postřehl ještě pár krát. Za druhé – jezdit bez speciálního držáku na navigaci je nejen nepohodlné, ale jak jsem sám později poznal, i nebezpečné, neb pokud musíte klopit oči až dolů na úroveň řadící páky, zvyšuje se vám samozřejmě reakční čas na dění na vozovce. Jízdu bez speciálního držáku tedy rozhodně nedoporučuji a věřím, že organizace jako BESIP budou stejného názoru. Podle navigace jsem měl na oné křižovatce zabočit vpravo, rozhodl jsem se však vyzkoušet reakci, když zabočím vlevo. Sygic na toto zareagoval téměř okamžitě a začal ihned přepočítávat trasu a do necelých dvou vteřin už jsem měl naplánovanou novou cestu (podotýkám, že změněný úsek byl asi 12 km). Na cestě přede mnou byla vesnice Vřesina u Hlučína, která má ve směru, ze kterého jsem se blížil, vcelku povedenou změť uliček a ulic, kterou musí člověk prokličkovat, než se dostane na hlavní cestu. Sygic mě vzal tou „nejrovnější“ cestou (rozuměj co nejméně odboček), ovšem věc, o které nemá Sygic ani tušení, jsou retardéry, takže mě navedl přes dobrých 5 retardérů za sebou. Při projíždění uličkami Vřesiny jsem v jedné křižovatce najednou zaslechl „Odbočte vpravo, hned poté odbočte vlevo“. Znajíc tuto cestu téměř zpaměti, jsem nevěřícně koukl na displej telefonu, jestli to myslí vážně. Evidentně nemyslel, neb naplánovaná cesta byla na displeji stále rovná jako pravítko. Trošku mě vystrašila představa, že by se mi toto stalo zrovna na nějaké křižovatce, kterou vůbec neznám. Později se ukázalo, že občas vypadne hlasový údaj o vzdálenosti před samotnou odbočkou a zbyde z toho pouze ono „odbočte…“. Před každou odbočkou se Petr (takové dali jméno českému „navigátorovi“) ozve celkem třikrát je-li odbočka dále než jeden kilometr, pokud je to méně, ozve se vždy alespoň 300m před odbočkou a pak asi 5m před odbočkou.

Záhy přišla hlavní silnice a já mohl dále pokračovat rychlejší jízdou. Kousek za vesnicí při necelé devadesátce mi Sygic oznámil, že jedu 469 km/h. Tahle chyba ale rozhodně není chybou Sygicu, ale GPS použitého v Nexus One, protože stejnou rychlost při zhruba devadesátce uvádějí všechny GPS aplikace měřící rychlost. Podobnou chybu jsem zaznamenal i na fórech od jiných uživatelů HTC telefonů. Snad je to pouze softwarový problém a bude časem (brzy) odstraněn. Navigaci to ale nijak neovlivňuje (bod pro Sygic), pouze zobrazí upozornění, že jste překročili povolenou rychlost v úseku. Přesnost těchhle úseků s omezenou rychlostí je docela překvapující. Kousek za Ludgeřovicemi směrem na Ostravu je sedmdesátka, v momentě projetí mi Sygic velkou značkou na displeji oznámil, že aktuální maximální rychlost je 70 km/h.

Cesta do centra Ostravy pokračovala bez jakýchkoliv problémů s navigací. Vše šlo hladce a přesně. Problém přišel až při odbočení z ulice Mariánskohorská na ulici Cihelní, která už je nejméně rok uzavřena z důvodu výstavby. Podíval jsem se tedy na stáří map, to Sygic zobrazuje vcelku diplomaticky – 2006 – 2010. Nezbývalo než udělat „U“ otočku a pokračovat dále jinudy. Sygic zareagoval okamžitě a hlas mi dával pokyn, abych se otočil o 180°. Doufal jsem, že po chvilce se cesta přepočítá, ale i po ujetí asi 400m a najetí na ulici Nádražní, ze které se přímo odbočuje na ulici Hollarovu, se mě navigace snažila přimět k otočení do protisměru a pokračování přes Cihelní. Po asi 100 metrech se umoudřila a dále mě naváděla už po ulici Nádražní. Sygic samozřejmě nabízí i manuální nalezení alternativní cesty, včetně možností jako vyloučení dalších 500m – 20km silnic aktuální trasy, vyloučení míst s velkým provozem (více o tomto níže), či zvolit body, přes které chceme projet. Tento výběr doplňuje ikonka pro nastavení původní nalezené cesty. Toto je právě jeden z případu, kdy by se nesmírně hodilo použít kontextové menu v navigačním módu. Ikonka pro nalezení alternativní trasy je totiž dostupná až po třech tapnutích na displej. Ale s tím se dá žít.

Hlasové pokyny jsou dostatečně hlasité, srozumitelné a opravdu rozsáhlé. Hlas tak uslyšíme mluvit třeba na kruhových objezdech („Projeďte kruhovým objezdem, použijte druhý výjezd“). Při odbočování na silnice s jiným číslem, než má silnice aktuální, také slyšíme, po kterém čísle silnice máme dále pokračovat („Odbočte vlevo a pokračujte po cestě 476“). To je často nedocenitelné, hlavně při sjíždění z nájezdů dálnic nebo rychlostních silnic, kdy je více sjezdů za sebou. Občas se i ozve, při které straně vozovky se máme držet, blíží-li se sbíhací pruhy. Hlasovou pomoc s řazením do odbočovacích pruhů však nečekejte, pouze ikonovou na displeji. Občas se ozve i varování o železničním přejezdu před námi, za najetých 600km se Sygicem jsem to však slyšel pouze jednou.

Další funkce

Mobilní navigace Sygic dále disponuje i sociálním rozměrem. Přímo z aplikace máte možnost pár tapnutími nahlásit policejní hlídku či rychlostní kameru, tyto data putují na server www.PoliceTraps.com, odkud jsou v reálném čase přenesena do všech zařízení, které těchto služeb využívají. Tuto službu v Sygicu lze vypnout. Podobným způsobem bude v blízké budoucnosti možné zjišťovat i dopravní informace a zácpy, jejichž zdrojem budou podle Sygicu např. zprávy policejních hlídek či automatizované systémy sledující hustotu provozu a samozřejmě bude možnost se jim patřičně vyhnout. Sygic také dokáže navigovat i na vaše kontakty, které máte v telefonu, máte-li u nich vyplněnou adresu.

V datech pro střední Evropu najdeme asi 1,6 miliónu POI (bodů zájmu), jako jsou restaurace, kina, divadla, nákupní centra, hotely, servisy, nemocnice, nádraží, sport, turistika, školy či čerpací stanice. Body zájmu lze hledat jak při aktuální pozici, tak při konkrétní adrese nebo GPS pozici. Také lze vytvářet vlastní POI položky na základě GPS pozice, pozice na mapě či adresy.

Pod položkou Extra v hlavním menu můžeme ještě nalézt pár specializovaných nástrojů, jako kalkulačku, převodník jednotek, světový čas, počasí či info o většině zemí světa, jako povolené rychlosti, měnu, časové pásmo atp.

Navigace má i noční režim, který lze zapnout manuálně, nebo zapnout automatické zapínání, které v 19:00 nastaví tmavé pozadí a kombinaci barev, které ve tmě neosilňují.

Sygic má poměrně vysokou spotřebu baterie. Po 250 kilometrech (asi tři a půl hodiny cesty) jsem byl z plně nabitého telefonu pod třiceti procetny. Naštěstí lze navigaci používat i při uspání telefonu (zamknutí obrazovky), kdy se šetří baterka vypnutým displejem a je slyšet pouze hlasová navigace. Z navigace se dá přepnout podržením tlačítka Domů na jinou aplikaci a pak zpět přímo zpět do navigačního módu. Pouze po ukončení příchozího hovoru se navigace zresetuje. Naštěstí si při vypnutí pamatuje poslední navigovaný bod a ten při novém spuštění nastaví jako aktuální cíl, takže i přes tento problém, je navigování do deseti vteřin znovu aktivní.

Závěr

Sygic Mobile Maps 10 je velmi kvalitní offline hlasovou navigací, se kterou bych se nebál vyrazit kamkoliv a můžu tak pouze doporučit. Data pro střední Evropu zabírají necelé 2 GB, což dnes není žádný problém s telefony dodávanými se 4 GB paměťovými kartami. Navíc ve standardním obchodním balení navigaci dostanete už i s microSD kartou a k tomu dva adaptéry na miniSD a SD. Zakoupit se však dá i verze ke stažení za 69,99 €, to je v přepočtu asi 1700 Kč, což je podle mě přijatelná cena.  Jen škoda, že Sygic nenabízí např. 7-denní plnou verzi na vyzkoušení a nebo levnější data pro navigaci pouze pro konkrétní země, protože ne každý využije navigaci pro úplně celou Evropu.

Hodnocení: 85%

Klady

 • hlasová navigace v češtině
 • kompletně offline
 • rychlá a svižná (záleží také na použitém zařízení)
 • možnost zahrnout/nezahrnout do plánování placené úseky
 • navigování domů
 • široká škála nastavení, funkcí a možností vyhledávání
 • průjezdní doby, itinerář (i vlastní)
 • vyhledání nejbližšího parkoviště
 • body zájmu
 • možnost přímo telefonovat na body zájmu.
 • vkládání vlastních bodu zájmu

Zápory

 • občas neúplný hlasový pokyn, který tak změní význam
 • neintegrovanost ovládání (nemožnost používat standardní Android tlačítka, vlastní klávesnice a ovládací prvky)
 • nedostupná čísla domů všude (převážně pouze okresní města a větší)

Na úplný závěr bych rád poděkoval českému zastoupení společnosti Sygic za poskytnutou možnost navigaci vyzkoušet, díky!

Komentáře

bayon

bayon

21.7.2010 7:27

navigace dobra, nicmene pro android s nizsim rozlisenim displeje (napr. x10 mini) dost tezko pouzitelne .-(

beny

beny

21.7.2010 8:03

Jde pri navigovani vypnout hlas jinak nez pomoci hw tlacitek hlasitosti ?

hombre

hombre

21.7.2010 8:18

„Sygic také dokáže navigovat i na vaše kontakty, které máte v telefonu, máte-li u nich vyplněnou adresu.“

Naozaj Vám to funguje? Sygic v okne kontaktov zobrazuje „null“. Skúšané na viacerých telefónoch, potvrdené viacerými užívateľmi (xda-developers).

Roman

Roman

21.7.2010 8:39

@beny:
Ještě to jde: Menu->Nastavení->Zakázat zvuky. Něco jako „klávesové zkratky“ Sygic nemá :-(

@hombre:
No, mně to taky nefuguje. Vypíše něco ve smyslu, že „adresa nenalezena nebo prázdná“. Přitom u kontaktu adresa vyplněná je.
Já už tu ikonu stejně z menu vyhodil aby tam zbytečně nepřekážela. Stejně jako další nepoužitelné/nepoužívané funkce.

hombre

hombre

21.7.2010 9:02

Roman:
1) Áno, po kliknutí na „null“ sa zobrazí tá správa.
2) Vyhadzovanie zbytočných ikon z menu? Ako?

LP

LP

21.7.2010 9:04

Funguje někomu hlasová navigace při spárování s bt handsfree?

Anubis

Anubis

21.7.2010 9:39

S BT handsfree mi na HTC Desire fungovala bez problemov. Akurat hlas pocut stale z pristroja a nie z BTHF

LP

LP

21.7.2010 10:03

To je právě ono, po připojení na BT handsfree nemluví vůbec… Když handsfree vypnu, začne mluvit normálně z telefonu. Mám verzi 9, tak jestli není problém v ní.

silencer

silencer

21.7.2010 10:27

Plánujete recenze i na jiné navigační softy? Třeba Copilot Live 8?

Jan Kainráth

Jan Kainráth

21.7.2010 12:38

Jo tlačítko z5 také furt mačkám a ono nic :-D

Jiří Vyhnálek

Jiří Vyhnálek

21.7.2010 14:18

Skvělý článek :)

iFR3NK

iFR3NK

21.7.2010 14:41

Teďko jsem dojel do Chorvatska a zpět s touto navigací na HTC Desire. Vše v pohodě, akorát mi chybí možnost hledat bod zájmu na trase. Máme EuroShell platební kartu a chci zjistit, za jak dlouho na trase bude Shellka a to v Sygicu narozdíl např. od iGO nebo TomTom nejde. Tato funkce mi velmi chybí. Jinak navigace je na jedničku, přepočty při sjezdu z trasy jsou OK a je to celkově velmi dobře použitelné.

Roman

Roman

21.7.2010 21:26

@hombre:
SYGIC – přizpůsobení k obrazu svému:
http://androidforum.cz/sygic-p-izp-sobeni-k-obrazu-svemu-t5883.html

Roman as radegast

Ante

Ante

21.7.2010 23:21

U me Sygic prohral, protoze mi prave neposkytl plne vyzkouseni jejich navigace na cestach… :(

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

22.7.2010 7:30

Roman as radegast: jsem rád, že se aktivně zapojuješ do komentářů. Pro příště ale doplň odkaz i o text proč ho sem dáváš a co na něm najdeme, jinak budu muset mazat.

Tomáš Očadlý

Tomáš Očadlýgrafik

22.7.2010 11:08

nelíbí se mi, když si při navigování odzoomuju mapu a po velmi krátké chvíli se mi zase zoomne… nejde to vypnout ?

Roman

Roman

22.7.2010 13:02

@Tomáš Očadlý
A Menu->Nastavení->Pokročilé nastavení a hned na první stránce „Povolit autozoom“ není ta volba?

@Petr Mišák
Omlouvám se.
Sice jsem napsal komu odpovídám, ale je fakt, že už přez několik příspěvků a bral jsem to tak, že odpovídám na nějaký dotaz, čiže jsem nějak automaticky bral, že v odkazu bude na něj odpověď.
Příště se polepším :-)

Petr

Petr

24.7.2010 15:13

Funguje to dobře i na Vodafone 845? Ptám se kvůli menšímu rozlišení displaye (prý je problém s písmem) a málo paměti (128MB RAM), tak jestli třeba neprotestuje při navigování přes několik států.

JAN

JAN

24.7.2010 15:43

Vodafone 845 jde ale prave nevim jak upravit to rozliseni.Je to takove momuchlane ,ale da se pouzit.

Petr

Petr

24.7.2010 16:25

No že to jde spustit vim, ale zajímalo mě, jak velký je ten problém s písmem (jestli jsou dobře čitelné názvy ulic atd) a jestli ta paměť nelimituje navigaci když dám cíl nějakou vesničku 2000km daleko přes 4 státy. Mám teď Nokii E50, s pamětí bojuji a cestu musím rozdělit třeba na 4 úseky, jinak to nespočítá.

VKspider

VKspider

28.7.2010 23:11

Nazdar vsichni, chci se zeptan jestli se da na sygic navigaci pripojit na externi GPS modul a jestli jo tak jak…_?

Vlados

Vlados

9.8.2010 10:26

Navigování na kontakty funguje (Desire/FroYo) jen je potřeba se podívat, jestli není adresa v jednom řádku, ale skutečně ulice / město v jednotlivých kolonkách.

1sinned

1sinned

11.9.2010 10:46

Ja mam tuto navigaciu na htc hero – a zatial maximalna spokojnost,ziadne vypadky zvuku pri navigovani, rychle vypocitanie novej trasy v pripade nudze a pod.
Spokojny, skusane aj navigon ,igo, a vysla najspolahlivejsie.

Šakal

Šakal

11.9.2010 17:51

Vyzkoušeno. Výborná navigace.

Shr3k

Shr3k

21.9.2010 16:57

Nevíte, jak to u verze Mobile Maps pro Android vypadá s podporou TMC přijímače, připojeného přes Bluetooth? Funguje to stejně jako ve Windows Mobile?

Martin Klapetek

Martin Klapetek

26.9.2010 14:27

To bohuzel nevim, nemam takovy prijimac k dispozici, takze nemuzu otestovat. Ale verim, ze Google to pomuze dohledat ;)

Shr3k

Shr3k

15.10.2010 11:21

Tak vyzkoušeno s Galaxy S, chybí TMC knihovny v Mobile Maps a TMC přijímač se ani neobjeví v Bluetooth zařízeních (asi chybí SPP)…

Petr

Petr

7.11.2010 19:45

potřeboval bych poradit jak to mám nainstalovat na htc desire mám to v zipu a sem v trapu

alda81

alda81

7.11.2010 20:36

2Petr
odkaz na návod najdeš třeba, když do Googlu zadáš následující: instalace sygic android

u mě to je asi třetí odkaz

miroslav

miroslav

8.11.2010 17:42

a to sa ako vlastne stahuje z androjdu neco este som nemal cas nejak sprtat v tom pomozte my

harley1

harley1

20.12.2010 13:11

Bude fungovat táto navigácia aj na: HTC Wildfire ?

tomas

tomas

18.1.2011 17:26

kde by se dala stahnout tato navigace mam samsung galaxi i 5801 a nejek mi ta navigace nafunguje nevim proc???

Martin Klapetek

Martin Klapetek

18.1.2011 17:34

@tomas – navigaci je potreba si samozrejme zakoupit, viz http://www.sygic.com/index.php/en/how-to-buy.html kde lze vybrat i konkretni verzi telefonu.

Tomas Tran

Tomas Tran

11.2.2011 13:45

potrebuju poradit:-)

ja mam stazeny syric mobile map 10 ale newim jak se pouzivat:( kdyz to zapnu tak se zobazi “ mapy nejsou dostupme. zkontrolujte pametovou kartu ! dekuju vsen ktery me pomuze !

michal

michal

17.2.2011 18:20

ahoj,po spuštění vyhledávání trasy mi to začne hlásit nedostatek paměti a v závorce 3,nevíte někdo čím by to mohlo být?Mám huawey u 8100

miky

miky

10.4.2011 22:07

Zdravim všechny, nevíte prosím, zda je možné jako cíl zadat přímo GPS souřadnice, tak jako u Sygicka 2009? Popř. jestli to umí Sygic Aura?

Martin Klapetek

Martin Klapetek

10.4.2011 22:08

@miky – Sygic 10 to urcite umi ;)

Termos

Termos

16.1.2012 12:02

Dobrý den, používám Sygic mobile maps 10 a rád bych se zeptal jak se (pokud možno podrobně) dá nastavit (respektive přehazovat) navigace pro „auta“ a pro Pěší či na kole? Děkuji

rajce

rajce

31.1.2012 19:40

Dobrý den,chci se zeptat jestli Sygic funguje na HTC Sensation. Děkuji

Pavel

Pavel

12.4.2012 15:27

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak mám nastavit aby mi mapy Sygic stahovaly data offline?
Děkuji za odpověď

Josef

Josef

25.4.2012 12:52

Dobrý den,
stáhl jsem si program Sygic zkušebně a následně zakoupil jen kód.Ten je složen z nestejně velkých písmen a číslic. ( na příklad 41B(B je napsáno menším fontem)4) Po zadání celého kódu je kód opakovaně odmítnut. V čem může být problém? Děkuji

Stanislava Nemravová

Stanislava Nemravová

6.5.2012 11:20

Dobrý den koupila si telefon Sony Ericsson Xperia mini pro a vše k tomu abych měla i navigaci do auta která tam jde dát do telefonu a na Vaší web. stránce se dočetla,že je v Čestině,ale omylem se mě doma spustila a mluvilo to na mě Anglicky a nevím jak to nastavit na Češtinu tak mě poraďte a děkuji

Lenka

Lenka

13.8.2012 20:45

Dobrý den,
mám koupenou navigaci Sygic a nyní jsem změnila telefon, jak ji zprovoznit na druhen telefonu?

muhamad.lee

muhamad.lee

17.9.2012 12:54

Chcem sa opytat mam http://www.primamobil.cz/sygic-gps-navigation-2012-navigacni-software-pro-android-45-zemi-evropy/d-75084/ a je tam hlasova navygacia, zensky hlas, to je nejaka mozna varianta na doinstalovanie aby bol hlas muzsky, alebo to produkuju iba v jednej variante ?

fero

fero

1.12.2012 11:58

Je to paradna navigacia môj otec ju dostal k HTC desire c a nema ziadne chyby. Ja budem mat onedlho sony xperia active a chcel by som ju tiez kupit. Ale rozmyslal som ze ked ju kupim na xperiu a potom budem mat novy telefon ci ju budem musiet kupit znova alebo mi ostane. Za odpoved vopred dakujem.

Mark

Mark

16.9.2013 20:56

Dobrý den,
mam Sygic Evropa a seká se mi. Šipka zůstane stát až 500m a pak přeskočí na správné místo. Také když píši ulici a mam zaplou mobilní klávesnici nejde psát první písmenko pokud je potřeba 2 a 3 v pořadí. Mam mobil Sony Xperia S a Android 4.1.
Potřebuju dokoupit ještě Afriku a Evropa provoz, ale jsem nejsem si jist jestli nezměnit značku.

Děkuji za odpověď jestli se to dá odstranit aktualizací.

Wanek

Wanek

8.11.2013 20:52

Jak lze nově dowloadované mapy uložit na externí kartu? Interní paměť na Sony xperia mám 2GB a externí 32GB. když ale pomocí Sygic downloaderu stáhnu např. mapu Francie, ukládá se na tu interní kartu, takže tam dám při cestě po Evropě 3 mapy a končím. Přitom na externí kartě je místa dost. kde se to ale dá nastavit? Díky za radu.

Pavek Mašek

Pavek Mašek

15.3.2014 12:34

Při koupi navigace Sygic bylo deklarováno, že obsahuje mapy celé Evropy. Mapy Islandu, Albánie, Makedonie, Černé hory a Bosny a Hercegoviny však neobsahuje. Proč? Pár silnic těmito zeměmi se nedá považovat za mapy těchto zemí. Kdy budou kompletní mapy těchto zemí k dispozici a proč nebyla tato věc deklarována při koupi Sygic? V mém případě by ke koupi takové navigace vůbec nedošlo.

Jaroslav Musalek

Jaroslav Musalek

8.7.2014 22:05

Kdo mi poradí?
Mám Prestigio 5044,stahl jsem si aplikaci GPS SYGIC,vše proběhlo v pořádku,ale nejde otevřít a proto taky nejdou stahnout mapy.

Sygicar

Sygicar

25.9.2015 23:10

Stahnul jsem si Sygic do telefonu a když jsem se rozhodl si koupit plnou verzi, tak jsem za to zaplatil 1000kc a porad mam jen neplacenou verzi, takže jsem zklamaný a celkem i naštvaný, že jsem zbytečně vyhodil tisícovku. ..

RSS (komentáře k článku)