Menu

Chytré hodinky Misfit Vapor mají vynikající poměr cena a výkon

Misfit Vapor
Chytré hodinky Misfit Vapor mají vynikající poměr cena a výkon
Ohodnoťte článek

U společnosti Misfit bylo jen otázkou času, kdy se pustí kromě fitness náramků, také do plnohodnotných chytrých hodinek. Tak trochu očekávaně se to stalo na veletrhu CES, kde se představily hodinky Misfit Vapor.

Misfit Vaport jsou chytré hodinky vyrobené s důrazem na minimalismus

Když se na hodinky podíváte, nenajdete na nich žádné složité ciferníky apod. Jsou vyrobeny s důrazem na minimalismus, podobně jako fitness náramky Misfit. I když na to nevypadají, jsou velmi dobře vybavené. AMOLED displej je 1,39” velký, nabízí hustotu pixelů 326 ppi. Je plně dotykový, nicméně většinou se budou hodinky ovládat po krajích, podobně jako je tomu u Samsung Gear hodinek. O výkon se postará Snapdragon Wear 2100.

Společnost nezveřejnila, na jakém systému hodinky poběží. Podle všeho se ale jedná o vlastní systém, který byl vyvíjen přímo pro tyto hodinky. Druhou možností je, že se jedná o upravený Android Wear. Co se týče další výbavy, tak nechybí senzor srdečního tepu, akcelerometr, výškoměr, GPS, mikrofon a 4GB vnitřní paměti na hudbu. Ta půjde přehrát díky podpoře bluetooth. Vydržet by hodinky měly na jedno nabití celkem dva dny, nabíjení pak probíhá pomocí magnetického stojánku.

Potápět se s nimi můžete až do 50 metrů. K dispozici bude v černé a zlaté barvě. Potěší rozhodně cena, která se zastavila na 199 dolarech, což je zhruba 5000 Kč. Nejvíce otazníků pak vyvstává u softwaru, kde by mohl být problém s nedostatkem aplikací. Dostupné by měly být hodinky ke konci roku.

Jak se vám líbí Misfit Vapor? Dali byste přednost Android Wear, nebo vlastnímu systému od společnosti Misfit?

Zdroj: techcrunch.com

Komentáře

Jarda Pavouk

Jarda Pavouk

9.1.2017 22:51

Já si počkám na BlackBerry hodinky s hw klávesnicí

Bost

Bost

z aplikace
9.1.2017 22:55

Ty jsou fakt moc pěkné, dokonce i ženě se zamlouvají, tak si asi i počkám.. :-)

juhele

juhele

9.1.2017 23:14

Mně se to líbí. Přijde mi to jako rozumný hybrid mezi normálními outdoor a chytrými hodinkami za rozumnou cenu. Vypadají robustně, zdá se, že dali normální řemínek a to tělo vypadá kovově.

Design elegantní a podle mne to bude dobře vypadat jak s hnědým koženým formálním páskem, tak třeba s oranžovým sportovním nylonovým.

Custom systém by mi nevadil, podstatné je, aby to mělo funkce hodinek, nějaký fitness logger a notifikace z telefonu.

dunco

dunco

z aplikace
10.1.2017 5:06

Hodinky vypadají dobře, ale rozhodně ne na potápění do hloubky 50 metrů. Označení 50 WR znamená maximálně sprchování a odolnost proti stříkající vodě 😀.

Hosan77

Hosan77

z aplikace
10.1.2017 8:24

Co je platný že mají dobrou cenu, když mají svůj vlastní systém, tudíž podpora a možnosti asi nic moc.

uni

uni

10.1.2017 11:17

Redakce: Díky za info, my si tedy těch 11 měsíců počkáme….
Ale odhadovat, jak na tom bude trh na vánoce 2018 s cenami nositelnosti je tedy dost sebevědomé:D

RSS (komentáře k článku)