Misfit Bolt – chytrá žárovka do vaší domácnosti

misfit bolt 3

Moderní technologie nejsou výsadou pouze mobilních telefonů či tabletů, ale přesouvají se čím dál častěji do zařízení, od kterých bychom to ještě před pár lety nečekali. Skvělým příkladem mohou být chytré žárovky, které lze ovládat mobilním telefonem. Jednou z nich je i Misfit Bolt – chytrá žárovka, kterou lze ovládat a programovat pomocí aplikace v Androidu. Měnit lze intenzitu světla a barvu pomocí integrovaných LED diod, autoři dokonce uvádějí až miliony barevných kombinací. Misfit Bolt vám může pomoci také usínat či probouzet díky programu pozvolného zhasínání či rozsvěcování. Žárovka je samozřejmě kompatibilní s klasickou paticí, výrobce udává životnost přes 20 let při denním svícení 3 hodiny. Samozřejmostí je pak dvouletá záruka.

misfit bolt

Misfit Bolt Wirelessly Connected Smart Bulb

A na kolik žárovka přijde? Na serveru Amazon ji lze zakoupit za 49,99 dolarů (cca 1250 Kč), bohužel se v současné době čeká na naskladnění.

Chcete si podobnou “vychytávku” vyzkoušet již nyní? Pak dorazte na Alza Android RoadShow 2015.

zdroj: blessthisstuff.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)