Menu

Microsoft Outlook opouští “preview” verzi a přináší nové prvky

Známý emailový klient Outlook společnosti Microsoft již není v “Preview” verzi, ve které byl delší dobu ke stažení z Google Play. Během působení v testovací verzi byla aplikace 17krát aktualizována, než se dostala do současné, plnohodnotné podoby. Vydání stabilní verze Outlook s sebou nese určité změny, které přináší vylepšený design, podporu IMAP, prohlížení sjednocených kontaktů, prohledávání složek, prohlížení kalendáře v rámci 3 dní a rovněž také gesta. Microsoft si je vydáním Outlooku jistý, i tak ovšem vyzývá uživatele, že kdyby náhodou narazili na nějaký ten bug, tak ať kontaktují zákaznickou podporu nejdříve, co to bude možné.

Microsoft Outlook

Co na Microsoft Outlook v plnohodnotné podobě říkáte? Dáte mu šanci, nebo zůstanete u osvědčených emailových (Android) klientů?

Zdroj: Talkandroid.com

 

Komentáře

FAKTUZMETEDZACINATEULTRASTVAT

24.4.2015 16:47

Preview byla skutečně nepoužitelná. Bohužel, i po dnešním pracovním testování musím říct, že je stále co ladit a pár věcí stále chybí. Holt asi ještě chvíli potrvá, než to bude stejně praktické jako na PC. Excelu a Wordu se to však (zejména na tabletech) pomalu ale jistě daří, tak snad se to povede i Outlooku.

RSS (komentáře k článku)