Na mDevCamp do Prahy přijedou řečníci z Instagramu, Slacku či Spotify

mdevcamp 2016

Komerční článek

Největší středoevropské setkání příznivců mobilního světa mDevCamp 2016 je letos obsazeno skutečně kvalitními hosty. Mezi pozvanými řečníky, kteří budou mluvit o trendech v mobilním vývoji, designu i byznysu, jsou spoluautoři světově známých aplikací Instagram, Slack či Spotify. Konferenci mDevCamp, která se bude v Praze konat už pošesté, organizuje Avast Software. Letos se uskuteční v pátek 17. června v kinosálech CineStar Černý Most.

mDevCamp 2016

“V tomto roce jsme se rozhodli vše posunout na novou úroveň, a proto jsme pozvali řadu hostů ze světa, podstatně jsme rozšířili kapacitu sálů, chystáme nabitý doprovodný program a hned dva velké večírky,“ popsal hlavní organizátor Michal Šrajer z Avastu a doplnil, že největší radost má z toho, že účast například přislíbili Lukáš Camra, první český vývojář, který začal pracovat v centrále Facebooku na aplikaci Instagram, nebo Ignacio Romero, vývojář a designér pracující na populárním komunikačním nástroji Slack.

Registrovat se na největší událost na české a slovenské mobilní scéně lze už nyní na stránce Eventbrite. Kompletní seznam řečníků a program akce bude postupně zveřejněn v následujících týdnech na webu konference. “Registraci pro early birds jsme otevřeli před pár dny a už nyní je prodána více než čtvrtina vstupenek,” doplnil Michal Šrajer.

Organizátoři během jediného dne nabídnou řadu technických přednášek, inspirativních talků o mobilním vývoji, designu i mobilním byznysu jako takovém. Stejně jako v minulých letech, samozřejmostí bude i bohatý doprovodný program. Ať už půjde o herní místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními, virtuální realitou či drony, internet věcí, networkingové hry pro všechny zúčastněné nebo dva velké večírky.

Hlavním partnerem konference je firma STRV.

Doporučujeme

Svět Androida podporuje mDevCamp už od svého počátku a můžeme akci jen doporučit.

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)