Malata T2 – další informace a videa

No Image-02

Dnes jsem narazil na jedno Hong Kongské fórum, kde jeden z uživatelů věnoval novému čínskému tabletu Malata T2 poměrně obsáhlý příspěvek (v angličtině) obsahující obrázky i několik videosouborů. Videa kvalitou zrovna neoplývají, ale na to, aby si člověk udělal představu jak ta hračka vypadá v akci, plně postačí. Zde je malé shrnutí toho nejdůležitějšího:

1) Android Market opravdu v základu není, ale zřejmě to není neřešitelný problém, jak lze vidět v cca 5 minutě prvního videa (osobně se mi podařilo Market zprovoznit v emulátoru, tak jsem si říkal, že by v tom byl čert, aby to nešlo i na oněch Googlem neposvěcených zařízeních)

2) Autor daného příspěvku má k dispozici zřejmě jen preprodukční vzorek a testoval na něm několik verzí firmwaru (první testovaná verze nedokázala využít všech možností, které použitý HW nabízí, s každou další verzí je to údajně lepší)

3) Co se týče kvality displeje, tak iPad sice podle autora překonán nebyl, tento tablet však řadí na pěkné druhé místo. Srovnává např. s tablety Archos 101 či Toshiba Folio 100 (před pár dny jsem četl pár diskuzí na toto téma a právě kvalita displeje a pozorovací úhly byly Toshibě hodně často vytýkány)

4) Výdrž baterie je opravdu 7-8 hodin (což se samozřejmě u každého uživatele bude vždy lišit v závislosti na způsobu používání)

5) Při nejvyšším podsvícení je prý displej v rámci možností čitelný i na přímém slunci. Při tomto stupni podsvícení však trochu trpí barvy a displej dostává jemný žlutý nádech (údajně je to ale postřehnutelné jen při porovnání dvou zařízení)

6) Hry, které nepodporují rozlišení 1024×600, lze hrát ve full screenu za pomocí zoomu, nefunguje to ovšem se všemi. V emulátoru lze rozchodit i některé konzolové hry

Aktualizace:

Na této stránce je celkem 13 videí demonstrujících různé funkce tabletu (bohužel neumím vložit videa z Youku přímo do článku)

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)