MailTime: aplikace, která udělá z mailu chat nově v Google Play

mailtime-cover

Aplikace MailTime se po téměř dvou letech dostává na Android. Jedná se o e-mailového klienta, který se na konkurenční platformě iOS těší velké oblibě a v současnosti jej v telefonu má přes milion uživatelů a dokonce samotný Apple jej zařadil mezi souhrn nejlepších aplikací v App Store za rok 2015. To nejsou vůbec špatné reference, co říkáte?

MailTime

Čemu ale vlastně tato aplikace za své úspěchy vděčí? Jde o netradiční pojetí e-mailových zpráv, které zde nejsou zobrazeny v běžné podobě, ale formou chatu. Aplikace tak jednotlivé maily zbavuje nepotřebných dat a přetváří je do podoby bublin s prostým textem. Zároveň je zde přítomno pole pro rychlou odpověď a na první pohled tak prakticky nepoznáte, že před sebou nemáte nějaký instant messenger či SMS aplikaci, nýbrž e-mailového klienta. Pro případ, že se daná zpráva v bublině neukáže korektně, můžete ji zobrazit i běžným způsobem.

MailTime podporuje celou řadu e-mailových účtů v čele s Gmailem, Outlookem a iCloudem, přidat však lze i nejrůznější IMAP účty. Aplikaci již můžete stáhnout z Google Play zcela zdarma. Na některých zařízeních však aplikaci zatím provází porodní bolesti, mezi které patří například poměrně časté pády. To je zřejmě i důvod poměrně nízkého hodnocení 3,7 hvězdy. S nejvyšší pravděpodobností je však jen otázkou času, než se vývojářům podaří tyto problémy překonat.

MailTime Email Messenger
MailTime Email Messenger

Co na aplikaci MailTime říkáte? Jak se vám toto pojetí e-mailového klienta líbí?

Zdroj: AndroidAuthority.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)