Mad Catz představila na E3 mini-konzoli M.O.J.O.

Mad-Catz-MOJO-00909-640×369

S miniaturními androidími konzolemi se, zdá se, roztrhl pytel. A není to jenom kickstarterová OUYA a miniaturní GameStick, jsou to i desítky čínských produktů, které západní zpravodajské weby s klidem v duši přehlédnou. Výtvor od Mad Catz si ale nejspíš svůj kus slávy utrhne.

Mad-Catz-MOJO-00910-640x360

 

Pokud jste už někdy o Mad Catz slyšeli, bylo to pravděpodobně ve spojitosti s počítačovými periferiemi, které v některých případech dosahují cen levných ojetin v autobazarech (má někdo zájem o klávesnici za osm tisíc?). Nelze jim však upřít styl a snahu o vytvoření ultimátního herního nástroje. A právě Mad Catz se nyní chystají vstoupit na trh s androidími mini-konzolemi. Jejich počin se nazývá M.O.J.O. a vypadá to, že má co nabídnout.

Mad-Catz-MOJO-00911-640x354

V první řadě jej pohání nijak neupravený Android 4.x Jelly Bean, který nabízí plný přístup ke hrám v obchodu Google Play. Každá mince má ale dvě strany a my se trochu bojíme, aby pak nedocházelo k tomu, že si zákazník koupí hru, která nepodporuje gamepad. A própos – gamepad. Díky zkušenostem firmy Mad Catz se můžete spolehnout na to, že v dlaních nebudete třímat nějaký uboze designovaný kus zařezávajícího se plastu, ale velmi příjemný a robustní ovladač. Zatím však nejsou známy “vnitřnosti” miniaturní konzole, Mad Catz je schválně neuvádí, aby konzole nezestárla ještě před vydáním. Bude v něm Snapdragon 800? Tegra 4? Prý se vše včas dozvíme. Na trh by tenhle prcek měl zavítat ještě před Vánocemi.

Hands-on: MadCatz MOJO Android Mini-console (E3 2013)

Hands-on: MadCatz MOJO Android Mini-console (E3 2013)

 

Zdroj: Phandroid

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)