Lidl prodává chytrou horkovzdušnou fritézu Xiaomi za pár korun

xiaomi horkovzdusna friteza lidl
  • Lidl prodává Mi Smart Air Fryer od Xiaomi
  • Jedná se o chytrou horkovzdušnou fritézu
  • Uděláte si v ní ale třeba i jogurt

E-shop Lidl do svého portfolia zařadil nový produkt od Xiaomi. Tentokrát se jedná o chytrou fritézu Mi Smart Air Fryer (BHR4849EU), která může být skvělým pomocníkem do vaší kuchyně a pomůže vám s uvařením skvělých pokrmů s minimálním obsahem tuku.

Hlavní funkcí fritézy je samozřejmě fritování jídla s minimálním množstvím oleje, což znamená méně tuku ve vašem jídle. Zároveň ale můžete počítat s křupavou texturou, která je pro smažená jídla typická. Navíc ji můžete využít i k rozmrazování, fermentaci, pečení nebo dokonce grilování takže jde o poměrně všestranného kuchyňského pomocníka. Navíc si v ní můžete vyrobit i jogurt nebo usušit ovoce. Má objem 3,5 litru a chlubí se nepřilnavým povrchem, který je snadno čistitelný a klidně jej můžete mýt v myčce na nádobí.

Aplikace Mi Home App nabízí více než 100 jednoduchých receptů, které vám pomohou objevit inspiraci pro vaření. S fritézou můžete komunikovat také skrz Google Asistenta a Amazon Alexu. Mimo telefon můžete samozřejmě pro ovládání využít i 1,12″ OLED displej na přední straně. Rozměry fritézy činí přibližně 33,5 x 25,2 x 30,4 cm a váží kolem 3,9 kg.

Cena: 1 789 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s podobnými fritézami?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)