Menu

Lenovo chystá bezrámečkový mobil: Na prvních renderech vypadá skvěle

Společnost Lenovo se pravděpodobně brzy vrací s vlajkovým modelem. Půjde o skutečný bezrámečkový mobil, jak ukazují náčrtky a fotky, které v posledních dnech zveřejňuje společnost na sociálních sítích. Nazývat by se měl Lenovo Z5 a displej na přední straně by měl zabírat 95 procent.

Bezrámečkový mobil by mohl vrátit Lenovo do popředí

Viceprezident společnosti Lenovo byl v posledních dnech aktivní na sociální sítí Weibo. Nejprve před několika dny ukázal malou část nepředstaveného Lenovo telefonu, který má opravdu minimální rámečky. Zároveň prozradil, že tento telefon bude mít displej, který zabírá 95 % přední strany.

bezrameckovy telefon lenovo nacrtek

Náčrtek telefonu Lenovo Z5

O několik dní později zveřejnil další informace, tentokrát přidal náčrtek, na kterém jde vidět stejný telefon. Nově jsme se dozvěděli například název. Novinka se bude nazývat Lenovo Z5 a mělo by jít o novou vlajkovou loď čínské společnosti.

bezrameckovy mobil lenovo teaser

První teaser na bezrámečkový mobil Lenovo Z5

Společnost Lenovo byla v posledních dvou letech na mobilním trhu hodně málo vidět. V minulosti přitom mnoho modelů Lenovo patřilo k hodně oblíbeným zařízením. Hlavním důvodem je samozřejmě značka Motorola, která patří pod Lenovo a díky ní se Lenovo telefony odsunuly na druhou kolej. S novým vlajkovým modelem se to ale může změnit a Lenovo by mohlo posílit. Představení tohoto telefonu není ani moc daleko, mělo by k němu údajně dojít již v polovině června.

Myslíte si, že se Lenovo dokáže v mobilním trhu dostat opět nahoru?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Fuzo

Fuzo Trubka -7

11.5.2018 17:09

Těžko

Cardi

cardi -358

12.5.2018 8:05

Lenovo je shit nic vic

Lukowicz

1

12.5.2018 8:41

Proč shit ?, osobně používám už 4 roky Vibe Z2 Pro a šlape jak hodinky. :D

Peppa80

peppa80 -1

12.5.2018 13:20

že je Lenovo shit píšou jen narušení jedinci. to bude rukama :-P

Memu

memu 1

14.5.2018 1:10

Kde to má skener dúhovky, IR LED, prednú kameru, snímač okolitého svetla, proximity senzor, sluchátkový reproduktor, LED diódu?

RSS (komentáře k článku)