Menu

Kapitán Sabertooth vezme vás a vaše děti na úžasné dobrodružství

Máte rádi moře? Baví vás poslouchat příběhy o bájných pokladech zakopaných pod tajemným označením X? Pak pro vás máme dobrou zprávu – z obchodu Google Play je nově možné stahovat hru s názvem Captain Sabertooth, která se zaměřuje právě na pirátskou tématiku. A co od ní můžeme očekávat? Především zábavu pro naše ratolesti.

Captain Sabertooth

Hra samotná si zakládá především na roztomilé grafice a jednoduchém konceptu miniher. Najdeme zde celou řadu nelítostných námořních bitev, které se odehrávají v rychlém tempu, nebo naopak puzzle pro částečné uvolnění při honbě za vysněným pokladem. Jelikož se jedná o pirátskou hru, chybět nemohou ani šermířské souboje, které jsou ovšem znovu vyobrazeny vcelku nenásilnou formou, neboť je hra primárně určena pro děti. Dobrou zprávou je, že ve hře nenajdeme žádné mikrotransakce. Pokud tedy chcete vašim mláďatům dovolit vyplout na širé moře, hru je možné stáhnout z obchodu Google Play za necelých 107 Kč.

Ukázka ze hry Captain Sabertooth

Captain Sabertooth
Captain Sabertooth
Developer: Ravn Studio
Price: CZK 69.99

Zdroj: androidpolice.com.

 

Komentáře

Dominik25

Dominik25

z aplikace
2.8.2015 10:29

To je hezký ale pro český děti to moc není když tam není čeština

pocket

z aplikace
2.8.2015 10:54

přesně tak, a není tam ani free verze na vyzkoušení…

Mirek

Mirek

z aplikace
2.8.2015 13:39

V češtině bych zaplatil i 200, ale takhle je to o ničem. To už rovnou může být v ruštině nebo v korejštině.

Atnarfus

Atnarfus

2.8.2015 15:13

Děti se učí angličtinu nejpozději od třetí třídy, většinou od první. Právě hry v angličtině je mohou přesvědčit, že má smysl se jazyk učit. Oni to berou stejně jako my když jsme se učili rusky – je to otrava a je to na nic.
Škoda že to nemá demo. Nerad kupuji zajíce v pytli.

SeppWinkler

SeppWinkler

3.8.2015 16:18

@Atnarfus: trochu je medzi tou anglinou a ruštinou na školách rozdiel. My sme sa museli ruštinu učiť až od piatej triedy, teraz je anglina vynútená na niektorých základných školách od začiatku a ak má niekto šťastie na agilného rodiča, tak už od škôlky :) Nechcem to kritizovať, ale my sme sa viac hrali a dnes viem anglicky, rusky, nemecky :)

RSS (komentáře k článku)