Kam jet do ZOO? S NaviZOO se budete bavit všude

kam do zoo navizoo

Letní prázdniny se blíží mílovými kroky a Zoologické zahrady se brzy zaplní houfy natěšených dětí a jejich rodičů. Jak si naplánovat výlet do ZOO, co všechno v ní je k vidění, a mnohé více se dozvíte díky aplikaci NaviZOO, která přichází nabytá novými funkcemi. Navíc se nezaměřuje jen na Českou republiku. Pokud se chystáte více cestovat, bude dobrým pomocníkem i pro výlety na Slovensko, do Rakouska, Německa, Polska, Itálie, Nizozemska či Maďarska.

Opravdu pro každého

Aplikace je nyní zaměřena na mnohem více, než jen navigaci po ZOO. Nabízí informace o zvířatech, kvízy, pro nejmenší návštěvníky jsou pak připravené puzzle, skrz které budou moci poznávat nové druhy zvířat. Pro nejaktivnější jsou připraveny soutěže o lístky do ZOO, na své si tedy přijdou i soutěživí uživatelé.

Výběr zoologických zahrad je pak asi nejsilnější stránkou aplikace. České a slovenské jsou zmapované všechny. V blízké době se chystá i doplnění pokrytí co největšího počtu zahrad v ostatních zemích. Tvůrci aplikace se navíc zavazují část zisku věnovat právě partnerským ZOO na zlepšení péče o zvířata nebo adopci nových druhů. Ve výsledku jde tedy o věc prospěšnou pro všechny strany a tuto myšlenku lze vidět i v nadšení vývojářů, kteří pozorně naslouchají recenzím uživatelů.

Kde všude NaviZOO využijete

ZOO PrahaZOO JihlavaZOO Krakow
ZOO BrnoZOO BratislavaZOO Wroclaw
ZOO OstravaZOO KošiceZOO Budapešť
ZOO LiberecZOO BerlínZOO Amsterdam
ZOO Dvůr KrálovéZOO Drážďanya v mnoha dalších.

Minulou sezónu si s aplikací zpestřilo zážitek více jak 3000 návštěvníků, nyní si slovenský startup slibuje toto číslo několikanásobně navýšit. Pokud se v létě chystáte na výlet do ZOO, nebo jste v žádné dlouho nebyli, zkuste to s NaviZOO. Hodit se vám bude přinejmenším jistota, že nezabloudíte a vždy najdete nejbližší záchody a třeba se u toho i něco dozvíte.

Plánujete se v létě vydat do ZOO?

Jakub Palata
O Autorovi - Jakub Palata

Dění ve světě technologií sleduju každý den, abys ty mohl jen vygooglit, co tě právě zajímá. A když zrovna nejsem online, nejspíš sedím u Hearthstonu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek