Menu

Kairosoft připravil pirátskou sim strategii

Kairosoft opět nabil své zbraně a do světa vypustil další ze svých kostičkovaných her. Tentokrát se jedná o simulátor pirátského života. Chcete-li přesnější definici, představte si Sims v ve světě středověkých bukanýrů. Hra má pro českého hráče bohužel jedno velké ale. Novinka se samozřejmě objeví na globálním trhu, nyní je však k dispozici pouze pro japonský trh. Název hry Great Pirate Island Quest slibuje opravdu propracovanou zábavu, kterou ocení především fanoušci tohoto herního studia. Evropa by se k novince na Google Play mohla dostat někdy průběhu příštího měsíce. Zatím se tak můžeme kochat pouze obrázky, které v sobě nezapřou klasickou grafiku vývojářů.

Great-Pirate-Island-Quest-android-game-1 (1)Great-Pirate-Island-Quest-android-game-2 (1)Great-Pirate-Island-Quest-android-game-3 (1)

 

Zdroj: Droidgamers

 

Komentáře

czechiaa

3.3.2013 15:27

Kairosoft je pro mě víc jak Gameloft. Zde je důkaz, že není potřeba grafiky na to, aby hra byla dokonalá. U Dungeon Village jsem strávil několik desítek hodin a pořád se k ní, v dlouhých chvílích, vracím.
Chce to jen počkat na angličtinu a hra má své místo v telefonu jisté. :-)

Prot

Prot

3.3.2013 16:36

Já si koupil po článku, který zde byl nedávno hru Game dev story od tohoto studia. Hned včera jsem u ní strávil 8 hodin v kuse. Fakt paráda :)

Tar

Tar

3.3.2013 17:17

Kairosoft umí přijít s nápady, které některým gigantům chybí. Už teď se těším.

Já

3.3.2013 17:56

:D Já myslel, že Kairosoft má strategii na upirátění našich simkaret :D

meffisto

meffisto

3.3.2013 19:41

Já si taktéž po článku “Ještě pět minut a jdu spát…! nainstaloval Dungeon Village, který jsem měl koupen v Vánoční slevě, ale tenkráte mi to nic neřeklo, tak jsem si řekl že to prubnu a hned poprvé jsem u toho zkysnul tak na 4h a od té doby to hraji stále. Sice to již začíná být trošku stereotypní, ale furt je co dělat co zlepšovat a jít kam dál. Takže díky za články!!

Karel.drda@

Karel Drda 0

3.3.2013 23:14

meffisto napsal: 3.3.2013 19:41

Já si taktéž po článku "Ještě pět minut a jdu spát...! nainstaloval Dungeon Village, který jsem měl koupen v Vánoční slevě, ale tenkráte mi to nic neřeklo, tak jsem si…

Dungeon Village mi nevím proč evokovalo starou PC hru Dungeon Keeper. A upřímně, ke Kairosoftu mám vřelý vztah.

RSS (komentáře k článku)