John on Fire: Vyzkoušejte si novou akční hru, která je inspirována filmy John Wick

john wick hra android

Získat oficiální licenci na doprovodnou hru k filmové sérii. A to obzvlášť platí u těch oblíbených filmů. John Wick mezi ně určitě patří. Nyní si můžete na Androidu zahrát i hru John on Fire, která s z těchto filmů půjčuje mnohem více než jen název hlavního hrdiny.

Neoficiální John Wick hra už je na Google Play

Tato nová akční hra nemá oficiálně žádnou spojitost s oblíbenými filmy, kde hraje Keanu Reeves vysloužilého nájemného vraha. “Shodou okolností” hrajete v John on Fire rovněž za vysloužilého vraha, který se vrátil zpátky do akce, aby zničil organizaci, pro kterou dříve pracoval.

Jen tohle a několik obrázků stačí k tomu, abyste poznali, že se opravdu jedná o neoficiální John Wick hru na mobilní telefony. Po stránce hratelnosti se jedná o střílečku z vrchního pohledu. K dispozici máte velké množství zbraní a hodně nepřátel, které musíte zabít, abyste přežili.

John On Fire : Alpha Test Build Preview

John On Fire : Alpha Test Build Preview

Hra je momentálně v betaverzi na Google Play. Nicméně už si ji můžete vyzkoušet i vy na svém Android telefonu. Dokončení vývoje a oficiální vydání se plánuje ještě na rok 2019.

John on Fire Demo (Top Down Shooter)
John on Fire Demo (Top Down Shooter)

Oblíbili jste si filmy John Wick? Vyzkoušíte si tuto neoficiální hru?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)