Jak vypadá systém ve fotoaparátu Nikon Coolpix S800c?

logo-nikon

O tomto zajímavém přístroji jsme Vás sice již informovali, v té době však ještě neměl nikdo možnost tento přístroj vyzkoušet. Nikon Coolpix S800c je výjimečný v tom, že obsahuje 3,5palcový dotykový displej, pomocí kterého lze ovládat systém, který v přístroji běží. A není náhoda, že o tomto fotoaparátu píšeme na našem portálu, neboť se S800c pyšní systémem Android ve verzi 2.3.3. Přístroj je vybaven bezdrátovým připojením Wi-Fi a má tak přístup k aplikacím z Google Play, které může majitel využívat. Vyfocené snímky tak můžete rovnou posílat na mail díky aplikaci Gmail, sdílet na Facebook, Google Plus, využívat různé HDR aplikace atp. Samotný fotoaparát je vybaven 16MPx snímačem, 10násobným optickým zoomem, možností pořízení až 8 snímků za sekundu a schopností nahrávat video ve FullHD rozlišení. Zajímá Vás, jak toto prostředí vypadá?

Android 2.3.3 Gingerbread on the Nikon Coolpix S800c

Android 2.3.3 Gingerbread on the Nikon Coolpix S800c

Přístroj je možné použít dokonce pro uskutečnění hovoru skrze Skype. Zajímavé řešení, na ulici byste se však nechápajících pohledů kolemjdoucích nevyhnuli.

Skype on the Nikon Coolpix S800c

Skype on the Nikon Coolpix S800c

Co říkáte na podobná řešení u digitálních fotoaparátů? Má zde Android své místo?

zdroj: androidcentral.comandroidcentral.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)