IKEA si ve vtipném videu dělá srandu z Applu

Ikea-20140905031506978

Švédská společnost IKEA je známá především prodejem nábytku a vybavení domácností. Nyní ale natočila video, které zasahuje i do mobilního průmyslu. V originálním videu se IKEA snaží parodovat společnost Apple, která ve velmi podobném duchu představila produkty iPhone 5s a iPad Air. Jak se jí celé video podařilo? Na to se podíváme o pár řádků níže.

bookbook2

Celé video se nese ve velmi vtipném duchu. Hlavní roli hraje hlavní designér Guru Jörgen Eghammer, který světu představuje jednu z nejnovějších technologií – katalog IKEA pro rok 2015. Mezi hlavní přednosti tohoto katalogu švédská společnost zařadila například nekonečnou baterii, používání bez kabelů, rozšiřitelnou zobrazovací plochu, možnost převádět objekty do reality a mnoho dalšího. Tato zcela nová technologie je příhodně pojmenována “BookBook” a jak se zdá, tak bude konkurovat nynějším digitálním knihám. Na celé video se můžete podívat níže.

Experience the power of a bookbook™

Experience the power of a bookbook™

Pokud se chcete podívat i na originální videa od společnosti Apple, můžete tak učinit zde:

Apple Special Event, September 2013 – Jony Ive Introduces the iPhone 5S

Apple Special Event, September 2013 - Jony Ive Introduces the iPhone 5S

http://youtu.be/LFYNP40vfmE

Líbí se vám parodie od společnosti IKEA?

Zdroj: YouTube.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)