Update, dočkali jsme se.

android-s2-cupcake

Dobrý den, majore Gagarine, tak jsme se konečně dočkali… ” :-) Aktualizace OS Android na verzi 1.5 byla jedním z nejživějších témat v diskuzích už řadu týdnů. Někteří řešili aktualizaci různým stahováním různých balíčků a často řešili i následné problémy. Teď už se hodně lidí dočkalo aktualizace normální cestou, jak se říkalo u mobilů, Over The Air. Já se těšil hlavně na možnost psát s českou diakritikou, protože dnes už si mnoho uživatelů neuvědomuje, v kterých že to končinách se počítače vyvinuly a proč tedy byl a dodnes bývá s češtinou trabl a mnozí se jejímu používání vyhýbají dodnes.

Používám jen minimum přidaných aplikací, ale i tak bylo nutné některé zaktualizovat na novější verzi, aby fungovaly pod novější verzí systému. Díky tomu jsem teprve teď pochopil, že aplikace se aktualizují via Market a dokud jej neotevřu, o novějších verzích se nedozvím.

Vesmírem jsem začal, vesmírem pro dnešek i skončím. Jen díky G1 jsem včera daleko od svých PC mohl průběžně sledovat zpravodajství o raketoplánu Atlantis, zachycujícím Hubbleův vesmírný dalekohled k poslední sérii servisních zásahů. Snad nevadí, že za touto kapitolou dobývání vesmíru stojí dnes úplně opačný konec světa… ;-)

Mohlo by vás zajímat

No Image-02

Jak funguje dotykový displej?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
No Image-04

Pár rad nejen pro Android nováčky

archiv archiv archiv
3 min. uložit na později
Screenshot-emulator

Jak naistalovat Aplikaci do Android Emulátoru?

archiv archiv archiv
2 min. uložit na později
htc-logo-1

HTC Hero

Telefony archiv archiv
8 min. uložit na později
htc_magic_sense_ui_250x250

HTC magic

Telefony archiv archiv
4 min. uložit na později
No Image-01

Quickforward – jednoduché přesměrování

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (0)