Ignore No More – zablokujte svým dětem telefon, dokud nezavolají zpět

ignore no more

Voláte svému potomkovi, který je neznámo kde a nedostává se vám odpovědi? Přemýšlíte o tom, jak ho donutit, aby vám zavolal zpět? Hodně ošklivou aplikaci sloužící přesně k tomuto účelu vymyslela frustrovaná matka z Texasu. Ignore No more zajistí, že dokud se vám potomek neozve, jeho telefon se zablokuje. V takovém případě nemůže vytočit své kamarády, podívat se na internet ani si pustit hudbu. Jedinou možností je zavolat vám nebo tísňovou linku. Díky bohu za tu druhou možnost, možná že kdyby mi tohle dal někdo do telefonu, volal bych linku bezpečí :).

ignore no more 1

Pokud máte dětí více, můžete všechny jejich smartphony spravovat ze svého “řídícího” telefonu. Podle popisu v Google Play je téměř nemožné, aby si dítě z telefonu aplikaci samo odstranilo. Pro používání aplikace potřebujete Android 3.0 a vyšší. Pokud byste o projektu chtěli vědět víc, zamiřte na oficiální stránky. Z feedbacku vyplývá, že Ignore No More zatím nefunguje se všemi modely chytrých telefonů. Vývojáři však na podpoře intenzivně pracují.

troll mom

d2fab96510274e91cfecd50f311f7d9b?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Zdroj: Talk Android.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)