Menu

Huawei Watch a Swarovski? Tak vypadají chytré hodinky pro ženy

huawei watch
Huawei Watch a Swarovski? Tak vypadají chytré hodinky pro ženy
Ohodnoťte článek

Společnost Huawei již při prvním představení svých chytrých hodinek Huawei Watch deklarovala, že jsou vhodné jak pro muže, tak i ženy, a to zejména díky rozumným rozměrům a širokým možnostem individualizace. I přesto se však Huawei Watch dočkaly speciální varianty určené ženám.

huawei watch swarovski

O chytrých hodinkách Huawei Watch toho bylo napsáno již tolik, že snad ani nemá cenu je představovat. Pokud vaší pozornosti přesto z nějakého důvodu tyto velmi elegantní a povedené chytré hodinky unikly, napravit to můžete například přečtením naší recenze, ve které jsme se jim důkladně podívali „na zoubek“.

A čím že je ta nová verze Huawei Watch tak odlišná, aby se mohla označovat jako ryze ženská? Především je to upravené tělo. Poněkud zvláštní je, že verze hodinek pro ženy má 44 mm oproti 42 mm u původní varianty, od verze hodinek určených ženám bychom to čekali spíše naopak. Ženská verze Huawei Watch pak dorazí hned ve dvou variantách a sice „elegant“ a „jewel“. Druhá jmenovaná nabídne po obvodu umístěných 68 zirkonových krystalků Swarovski o velikosti 1,5 mm. Obě verze pak nabídnou užší kožené pásky.

Pro americký trh byla stanovena cena verze „elegant“ na 499 $ čili v přepočtu přibližně 12 550 Kč. Pokud zatoužíte po verzi s kamínky Swarovski, připravte si o 100 dolarů víc – tedy přibližně 15 000 Kč. Ženská edice Huawei Watch by se měla již v první prodejní vlně podívat také na náš trh.

gsmarena_004

Huawei Watch - odkaz do katalogu

Jak se vám Huawei Watch ve verzi pro ženy líbí?

Zdroj: GSMArena.com, AndroidAuthority.com.

Komentáře

eladmeh

eladmeh

z aplikace
6.1.2016 16:41

Preciosa by byla lepší

Hosan77

Hosan77

z aplikace
6.1.2016 17:13

Drahé a zbytečné, Čína je za lepší cenu a udělá stejnou službu…

Trip

Trip

z aplikace
6.1.2016 17:18

Modré?

milcal52

milcal52

1.2.2016 18:42

Jsou nádherné na fotce, ve skutečnosti musí být ještě hezčí…. :)

RSS (komentáře k článku)