Huawei Watch GT 3 SE míří do ČR. Už je jasná zdejší cena

Huawei Watch GT 3 SE ČR cena uvedení

Společnost Huawei oficiálně oznámila příchod dalších chytrých hodinek na tuzemský trh. V ČR se začne prodávat model Watch GT 3 SE, který byl na konci října představen v Číně a v průběhu listopadu potvrzen pro Evropu. Nyní tak známe nejen technické detaily, ale je jasná rovněž přesná česká cena. Hodinky se u nás budou prodávat za 4 699 Kč, což je v přepočtu nakonec o trochu méně než se původně očekávalo. Základní evropská cena je 200 eur, tedy asi 4 850 Kč.

Huawei Watch GT 3 SE jsou dle výrobce “kombinací stylu a funkčnosti, která pomáhá uživatelům se naplno věnovat široké škále sportovních aktivit”. I když váží hodinky pouze 35,6 gramu (bez řemínku) a mají tloušťku 11 milimetrů, chlubí se mimo jiné až dvoutýdenní výdrží. O interakce se stará 1,43’’ AMOLED displej s rozlišením 466 x 466 a jemností 326 PPI.

Pohybově aktivní jedinci využijí více než 100 režimů cvičení, inteligentní běžecké plány nebo Huawei algoritmus TruSport se sportovním hodnocením a tipy založenými na údajích o cvičení. Přítomny jsou také funkce TruSeen 5.0+ a TruSleep 3.0, které obstarají všestranné sledování zdraví, včetně srdečního tepu, kvality spánku, SpO2 a úrovně stresu.

Nové Huawei Watch GT 3 SE nabízí i další užitečné funkce pro různé situace. Pro uživatele, kteří chtějí cestovat, poskytují mapu s navigací. V oblasti her a zábavy, podporují aplikace MyTuner Radio, Infinity Loop, eSound Music a další. A co se týče zdraví, poskytují hodinky TickTick Focus To-Do, domácí tréninky a další.

Líbí se vám cena Huawei Watch GT 3 SE?

Zdroj: Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)