HTC na grilu – setkání v neformálním duchu

HTCmeetup (4)

Ve středu odpoledne jsme se byli podívat na pravidelném setkání fanoušků společnosti HTC, tzv. HTCmeetup, pod bílým stanem v pražském parku Ladronka. Dostavilo se nás přesně akorát a všichni se díky krásnému počasí, chutnému jídlu a novinkám od HTC výborně bavili. Pravděpodobně největší zájem vzbudila aktuální novinka HTC One Mini. Po prvním osahání musím uznat, že se jedná o velice povedené zařízení, které padne i do menších rukou a svým designem, dle názoru našeho i několika dalších zúčastněných, patří mezi nejpovedenější Android zařízení na českém trhu.

Důkladně jsme si vyzkoušeli i další novinky z řady Desire – modely 200 a 500, HTC One ve stylové rudé barvě a řadu originálního příslušenství v čele se sluchátky a reproduktory Beats. Celé odpoledne nad námi kroužila kvadrokoptéra AR-Drone až do úplného vyždímání baterií. Mezitím jsme probrali ty nejžhavější technologické novinky a zkušenosti s našimi mobilními miláčky. Vše doprovázelo dobré pivo a grilované vegetariánské i čistě masožroutské speciality v podání zkušeného HTC šéfkuchaře Jirky. Na setkání se poměrně nečekaně dostavily i dvě slečny, které v našich diskuzích nezůstávaly nijak pozadu.

Na samém konci, když se už začalo stmívat, se ukázalo, jak dobře jsme vybudovali týmového ducha. Do balení se zapojili všichni přeživší a během chvíle jsme dopili a dojedli co zbylo a sbalili stan a ostatní propriety. Po výborném večeru se všichni odebrali domů a tuším, že někteří i se záluskem na nový model ze stáje HTC. Nás nejvíce zaujal HTC One Mini, který snoubí funkční vlastnosti a eleganci HTC One s pro mnohé ideální velikostí telefonu s úhlopříčkou 4,3 palce. S týmem značky HTC jsme se setkali už vícekrát, ale troufám si říct, že tato akce v jejich režii patřila k těm nejzdařilejším.

Pokud by Vás podobná setkání zajímala a nepohybujete se například v Praze, určitě se přijďte podívat na některou z dalších zastávek naší Android Roadshow. Nejbližší se koná 7. 9. 2013 v Plzni a můžete se těšit na spoustu žhavých novinek ze světa Androida.

HTCmeetup (4)

HTCmeetup (2) HTCmeetup (3)

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)