Menu

HTC znovu láká na 12. leden a souběžně oznamuje datum vydání HTC Desire 650

HTC Desire 650 a livestream – náhleďák
HTC znovu láká na 12. leden a souběžně oznamuje datum vydání HTC Desire 650
Ohodnoťte článek

HTC se včera činilo. Ukázalo nám krátký teaser na zítřejší livestream a ještě stačilo oznámit globální vydání smartphonu HTC Desire 650.

Na zítřek chystá HTC něco velkého. Ani dnes ale ještě nevíme, co se vlastně chystá oznámit. Prvně jsme vás o této lednové akci informovali již 21.12.2016 v článku „HTC chystá „něco velkého“. Máme se připravit na 12. leden“. Od té doby jsme se ale v moc nedozvěděli. Podle neověřených informací by mělo jít buď o nový smartphone nebo dokonce o celou řadu smartphonů. Na internetu se pak dají odchytit elaborace o smartphonu HTC U Play, který momentálně nese kódové označení HTC Alpine. Ale dost spekulací, raději se podívejme na fakta.

Desetivteřinový teaser

Včera HTC vydalo na YouTube deseti vteřinové video, ve kterém vidíme slovo „Ty/Vy“ v několika jazycích. Celé video se pak jmenuje „It is all about U“, kde Písmenko U nahrazuje slovo YOU. Pokud bychom tedy chtěli název přeložit do češtiny, zněl by „Je to celé o Tobě/o vás“.

Livestream začne v 9.00 našeho času (v 16.00 GMT +8).

HTC Desire 650 bude globálně vydán příští měsíc

Společnost HTC pak také včera stačila zveřejnit oznámení o jejich novém modelu HTC Desire 650. HTC oznámilo tento smartphone již v listopadu a v prosinci ho uvedlo jako exkluzivní výrobek pro Tchaj-wan. Včera ale již bylo jisté, že se Desire 650 podívá na globální trh. Zatím tedy není jisté, zda se bude prodávat i v USA, za to my v Evropě se dočkáme zcela jistě.

HTC Desire 650 – katalog

HTC Desire 650

  • Displej 5", HD IPS
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 400
  • RAM 2 GB
  • Fotoaparát 13 MP, f/2.0, 28mm
  • Úložiště 16 GB
  • Baterie 2200 mAh

Pokud se něco dá vyčíst ze specifikací, tak snad jen to, že by mělo jít o smartrphone nižší střední třídy. Desire 650 by měl mít zajímavý vnější design.  Polovina zad zařízení by měla být potažena pryžovou vrstvou, aby se zvýšila přilnavost a nedocházelo k častému vyklouznutí z ruky. Je to vlastně docela praktický nápad, když vezmeme v potaz, jak snadno z ruky vyklouzne jakýkoli hliníkový smartphone.

Vylepšení by se ale neměla týkat jen designu, ale i softwaru. HTC Desire 650 tak nabídne třeba často žádaný noční režim, který v noci upravuje teplotu barev, aby z pohledu do displeje nebolely oči. Upravený software by měl také nabídnout hromadu motivů, které během několika málo okamžiků promění vzhled a rozložení přístroje.

Cena samozřejmě zatím není známá, ale přestože je to telefon nižší střední třídy, vypadá opravdu zajímavě. Pokud by ho HTC nezkazilo svou často přemrštěnou cenovkou, mohlo by se jednat o toumný low endový smartphone. Na takové hodnocení si ale budeme muset ještě počkat.

Zdroj: androidheadlines.com

Komentáře

mm

mm

z aplikace
11.1.2017 15:34

dva litry za nej dam, vic ani rana

mlazovla

mlazovla

11.1.2017 16:13

HTC a low-end, co to je za nápady? Znova. To je jako plastový iPhone. Low-end patří Číně. HTC by už mělo držet jen focus na nejvíce top smartphony. Mnohem lepší by byla HTC 11, která by držela směr v kolejích řady One a ukázala, že HTC se nevzdává a jeho špičkové telefony můžeme kupovat, protože mateřská loď ke dnu jen tak nepůjde. (což díky vive jako firma nepůjde, jen mobilní divize. .. 😢)

Pipa

Pipa

z aplikace
11.1.2017 19:05

CPU, baterka …… mizérie. Tímhle si ztracené renomé nezískají, leda by to rozdávali zdarma :D

David Šíma

David Šíma

11.1.2017 23:45

Já se těším a uživatelé kteří
HTC nepoznali tak prosím,ať jdou do pr…. a když nemají na dražší telefon tak ať drží ty svoje zavistive huby. Diky

RSS (komentáře k článku)