Menu

Hra Steppy Pants: Natrénujte strastiplnou cestu z hospody

Steppy Pants-1
Hra Steppy Pants: Natrénujte strastiplnou cestu z hospody
Ohodnoťte článek

Téměř každá lidská činnost již dostala svou zábavou formu v nějaké hře, proč bychom si tedy měli nechat ujít simulátor chůze v podnapilém stavu? Hra Steppy Pants nás vnese do role chodce, který se, soudě dle jeho pohybů, učí znovu chodit. Snadná a nenáročná hra, která ale pořádně zatopí nervům.

Hra Steppy Pants: Simulátor chůze ve vašem telefonu

To, že ovládáme opilého chodce, může být jen náš pocit, ale přesně tak na nás působila hra při prvním seznámení. Není ani tak podstatné, v jakém stavu je hlavní postava, protože ji budete ovládat vy. Na první pohled připomíná Steppy Pants hříčku Crossy Road, alespoň co se grafiky, nabídky a různých bonusů týče. Stejně jako u Crossy Road a podobných her je ovládání opravdu velmi jednoduché – stačí jen klikat na displej.

Úplně snadné to ale samozřejmě není, délka kliknutí na displej totiž určuje i délku kroku. Zem je pak plná nástrah, především spárami mezi částmi chodníku, které vás pošlou k zemi. Těžko říci, co vlastně ve hře interpretují a proč vás tak nemilosrdně srazí na zem. Musíte se s tím ale zkrátka smířit. A co je vlastně úkolem? Dojít co nejdále v jednom kuse. Za povedené kroky se vám přičítají body, stejně tak míjíte checkpointy, které se po špatném kroku promění ve vaší startovní čáru.

Bonusy a změna postav

Inspirace v Crossy Road se nezapře – i ve hře Steppy Pants sbíráte mince, které lze proměnit v jiné postavy či oblečení. Mince lze sebrat na chodníku nebo v podobě dárků, které se jednou za čas objeví. Za zmíněné „kováky“ vám hra nabídne části nových postav – můžete se promenádovat po chodníku třeba s hlavou piráta. K lepším bodům rovněž pomůže, pokud zvládnete jednotlivé části chodníku zdolat jedním krokem.

Hra Steppy Pants – nenáročná hříčka, která prověří vaše nervy

Princip hry je nesmírně jednoduchý – pomocí klikání na displej dojít co nejdále a přitom nešlápnout na připravené nástrahy. Ačkoliv se to nezdá, překonat metu několika desítek bodů není vůbec snadný úkol, zejména v počátcích. Hra vám pomůže odreagování, pobaví, ale dokáže také pořádně rozzuřit. Tak či tak je Steppy Pants k dispozici zdarma a neměl by žádnému hráči ujít.

Rozhodně se ale připravte spíše na příležitostné hraní či poměřování s kamarády. Vzhledem ke stále stejnému konceptu hry vás může Steppy Pants po dlouhých hodinách omrzet. Ale jednou za čas prověřit svůj um chůze? No proč ne.

Steppy Pants
Steppy Pants
Vývojář: S Games Pty Ltd
Cena: Zdarma+

Komentáře

TylerManifesto

TylerManifesto

z aplikace
23.8.2016 12:24

Hraju uz nekolik dni a je to fakt bomba! 😁 akorat je to temer porad dokola..po case bohuzel omrzi.. :)

RSS (komentáře k článku)