Menu

Hra Final Fantasy IX: Legendární titul míří na Android

final fantasy
Hra Final Fantasy IX: Legendární titul míří na Android
Ohodnoťte článek

Všichni hráči pozor. Studio Square Enix pro nás přichystalo opožděný vánoční dárek v podobě oznámení příchodu Final Fantasy IX na přístroje s operačním systémem Android. K dnešnímu dni je v obchodě Google Play dostupných hned několik dílů této série, která nepochybně patří mezi nejznámější a nejoblíbenější JRPG (japonské RPG) všech dob.

Final Fantasy IX

Informací o tom, jaké změny port Final Fantasy IX vedle vylepšené grafiky a plynulejších animací přinese, prozatím není mnoho. Již dříve jsme se však mohli přesvědčit, že chlapíci ve Square Enix nejsou žádná „ořezávátka“ a jejich tituly si takřka vždy vyslouží to nejvyšší hodnocení. Tajemstvím je také datum vydání, o kterém víme jen to, že na něj dojde v tomto roce.

Trailer ke hře Final Fantasy IX

Zdroj: androidauthority.com

Komentáře

matys

matys

z aplikace
4.1.2016 23:05

Proc porad nejdou videa v aplikaci. Proc se obcas misto clanku zjevi NULL proc se neda hlasovat v aplikaci a vy se k tomu ani nevyjadrite. Takhle lidi spise stracite nez je vedete k tomu aby se staly premium a vy byste tak pritahly nejakou tu korunku do svy kapsy.

matys

matys

z aplikace
4.1.2016 23:06

A proc jsem to napsal sem? protoze vas nenapadne udelat sekci REDAKCE kde by se psalo neco takoveho. A ne nechci psat email ja chci aby si to precetlo vice lidi.

Bugi

Bugi

z aplikace
4.1.2016 23:19

Bohužel musím souhlasit s kolegou níže. Klidně bych si Premium zaplatil, ale dokud nebude appka plně funkční, tak se mi to zdá jako vyhozené peníze.

Martin P.

Martin P.

5.1.2016 12:57

…Všichni hráči pozor… !?!?!! Jak ? xx let stará nastavovaná manga sága zajímá v Evropě spíš menšinu exotů.

Ryo2

Ryo2

5.1.2016 14:15

Tvl,tak to je skvely,nemuzu se dockat.

kubahronik

kubahronik

5.1.2016 15:45

To vypadá hodně dobře. Už se těším. Jen doufám, že se povede ovládání. Zatím mi připadá, že hrát FF v emulátorech je mnohem pohodlnější, než nativně. Jestli to takhle půjde dál, mohli by třeba jednoho dne vydat i remasterovaný Crisis Core.
re Martin P.: Nechápu, proč by stáří mělo vadit. Mě to připadá v tomto případě spíš jako výhoda, protože se to už dá hrát téměř všude (téměř všude je možné plynule emulovat PSX). Pěknost grafiky je čistě subjektivní věc, ale mě připadá, že k FF IX tato skvěle ladí a nevidím důvod, proč by někomu měla vadit.

kubahronik

kubahronik

5.1.2016 15:48

Akorát mě štve, že teď nevím, jestli si počkat nebo to dohrát v ePSXe :-(

Martin P.

Martin P.

5.1.2016 18:51

To Kubahronik : FF je sága z konce osmdesátých let. To tady většina tahala kačera.
No nevadilo by, StarWars přece taky. Ale to, že to je asijske anime, v Evrope vadit bude.

Manga a anime nepatří k Evropskému mainstreamu. A to ani mezi hráči. Naprostá většina v Evropě to bude brát další pokemony.

Takže žádné všichni hráči, ale jen okrajová skupina.

wlk

wlk

z aplikace
6.1.2016 6:47

matys: naprosty souhlas!!

RSS (komentáře k článku)