Menu

Hra Assassin’s Creed: Identity se podívá na Android

maxresdefault
Hra Assassin’s Creed: Identity se podívá na Android
Ohodnoťte článek

Jen těžko bychom hledali někoho, komu je pojem Assassin’s Creed naprosto cizí. Tato herní série se od svého prvního dílu určeného výhradně konzolovým a PC hráčům setkala s obrovským úspěchem a není tedy divu, že její vývojáři se rozhodli rozšířit ji také na ostatní platformy. Mezi ně patří také chytré telefony a tablety s operačním systémem Android, které se některých titulů dočkaly již v minulosti, ale žádný z nich nemohl být označován za opravdové pokračování.

assassins-creed-identity-4-1024x577

Tuto skutečnost má změnit nejnovější počin pojmenovaný Assassin’s Creed: Identity, který je již nějakou dobu dostupný pro uživatele operačního systému iOS. Zde se setkal s poměrně solidním úspěchem a nic tak nebrání tomu, aby se brány otevřely také pro Android.

Assassin's Creed: Identity

Novinka se bude odehrávat v dobách italské renesance a o krásné dobové prostředí tak rozhodně nebude nouze. Žánrově můžeme Assassin’s Creed: Identity zařadit mezi akční RPG a našeho hrdinu tak budeme na jeho cestách moci vylepšovat a zvolit mu jedno ze čtveřice povolání.

Trailer ke hře Assassin’s Creed: Identity

O přesném datu vydání bohužel nepadla žádná zmínka, a my tak víme jen to, že hra se na naše zařízení podívá někdy na jaře tohoto roku.

Také se nemůžete dočkat?

Zdroj: androidcommunity.com.

Komentáře

Moramiki

Moramiki

z aplikace
29.2.2016 9:18

Tak o téhle hře jsem informovan minimálně jiz dobrej rocek…..tusim,ze na ios je jiz k mani

Petr Mišák

Petr Mišák

29.2.2016 12:22

Jsem příznivce Assassin’s a tahle mobilní adaptace vypadá moc dobře. Nebude trvat dlouho a rozdíl mezi PC hrami a mobilem bude minimální.
Moramiki: o dostupnosti na iOS se v článku zmiňujeme, že vy jste ho nečetl, přiznejte se :). Pokud o hře víte už tak dlouho, stačilo nám do redakce poslat tip.

MHHladik

MHHladik

z aplikace
29.2.2016 13:25

super už se moc těším :)

zmasterq

zmasterq

z aplikace
29.2.2016 14:13

hra na ios je ve vývoji cca 2 roky,na android to slibovali už téměř rok a půl podle fb stránek, vývoj sleduju už od dob kdy to dali na ios jako alphu a jenom pro nový Zéland, jestli vůbec bude na android neví nikdo,ubisoft zatím nic nepotvrdil ani nevyvratil..

Zuntak

Zuntak

z aplikace
29.2.2016 16:02

No už se těším, až si to zahraji na gamepadu přes svůj Nvidia Shield tablet :))

Moramiki

Moramiki

z aplikace
29.2.2016 18:04

Petr Misak priste se polepsim :-)no kdo se alespon krapitek zajima o mobilni hraní a vse kolem jiste ho to nemohlo minout proto se divím ze o yehle hre informujete az ted :)Ale neva i tak je to dobre pro ty co nejsou az takovy patraci jako ja :)hlavne at to stoji za to a at je to uz venku :)

Orbit09

Orbit09

29.2.2016 18:36

Grafika sice nic moc, jsem zvyklý na počítačového Assassina, ale co bych na Androidu čekal. Už se těším.

Johny Honkong

Johny Honkong

z aplikace
29.2.2016 18:50

Hra bude, potvrdili to na twitteri.

Magic1989

Magic1989

29.2.2016 19:53

Ví nebo tuší někdo cenu

wortos

wortos

z aplikace
29.2.2016 21:18

dostal jsem to na iphone 4s a celekem zajmava hra ale dost narocna na hw seka se docela takze to bude chtit poradny mobil ;) jinak kez by predelali bioshock ktery je na ios ( byl) i na android

Moramiki

Moramiki

z aplikace
29.2.2016 21:38

wortos je sice fakt ze ten bioshock bych taky chtel ale ne tak zkrouhnutej jako ma ios:-)cumel jsem ma kamose jak to paril ale tu grafarnu totalne do….myslim ze na shieldu by to mohlo slapat lepe ale muzrme si nechat zdat :)snad casem budou poradny gamesy jako treba predelavka HL2

RSS (komentáře k článku)