Menu

Hledáme šéfredaktora!

Svět Androida roste rychlým tempem a přibývá nejen čtenářů, ale samozřejmě také obsahu a redaktorů. Rádi bychom proto udělali další krok, který povede ke zkvalitnění celého projektu. Protože je obsah pro nás vůbec to nejdůležitější a nejcennější, co na Světě Androida máme, rozhodli jsme se najít šéfredaktora. Kolegu, který nám pomůže právě s obsahovou stránkou portálu.

Úkolem šéfredaktora bude především komunikace s redaktory a externisty, zajištění a plánování pravidelného přílivu kvalitních a zajímavých článků, příležitostně také tvorba obsahu samotného, zkrátka posun Světa Androida ke světlým zítřkům.

Odměnou bude nejen podíl na vedení a rozvoji největšího Android portálu u nás a odpovídající finanční ohodnocení, ale také možnost setkat se (mnohdy exkluzivně a mezi prvními v republice) se zajímavými Android zařízeními, nebo možnost účastí na mnoha odborných akcích a konferencích.

Myslíme si, že pro začátek by byl pro Svět Androida ideální šéfredaktor na poloviční úvazek. Tedy člověk, který se bude naplno věnovat portálu 2,5 pracovních dní z týdne. Neděláme si ale iluze a tušíme, že s růstem portálu samotného bude zanedlouho potřeba také postupné zvyšování šéfredaktorova úvazku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte s prací v podobném oboru a s podobnou zodpovědností zkušenost, pošlete nám Vaše CV na adresu info@svetandroida.cz (do předmětu e-mailu přidejte prosím slovo “šéfredaktor” a Vaše jméno).

 

Komentáře

Kvirda

Kvirda

2.8.2012 12:17

10z10 a k tomu 1 s * :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

2.8.2012 15:23

Kvirda:
Nějaká šifrovaná zpráva?

Kvirda

Kvirda

2.8.2012 15:29

nejšifrovanější tak asi takhle Péťo :) 10z10 – zpracovaní SVA dobré a účelné zprávy spousta novinek a hodně z HW strojů což se mě moc libí.
1 s * – je jen k tomu 10z10 nic lepšího než jedna s hvězdičkou není a to je moje hodnocení :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

2.8.2012 15:36

Kvirda:
Jo tak :). To bude tím horkem venku :).
Už pochopenu a děkujeme za pozitivní feedback.

Kvirda

Kvirda

2.8.2012 15:46

Petr:
Není zač děkovat spousta lidí umí jen kritizovat ale kdyby měli něco udělat tak bych je chtěl vidět a to mě mrzí pak to akorát lidi co to dělají odradí,naštve..Jinak horko je peče se mě z toho mašina ale white magic šlape jen čekám kdy to uvařím :) Jooo a občas by se to chtělo mrknout na mejla :)

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

2.8.2012 19:20

Díky za povzbuzující slova. Motivace není nikdy dost :).
Na maila určitě mrkneme co nejdříve, jen buffer je teď krapet větší :)

Jirka Gajdušek

Jirka Gajdušek

3.8.2012 8:23

Páni, škoda že nemám tolik času. :) Asi radši zůstanu o občasného zaslání zprávičky o tom, co mě zrovna zaujalo. :)

Joza

Joza

4.8.2012 21:02

Navrhoval bych někoho ze současných redaktorů. Přece jen jsou to právě oni, kteří mají nejvíce zkušeností z oblasti, ve které působíte, a ví, jak to na Světě Androida chodí. Nemusel by se tedy učit novým věcem. A pokud prozatím hledáte někoho na poloviční úvazek, není možné argumentovat časovou vytížeností…

FenixCZE

FenixCZE

5.8.2012 16:49

zapoměli jste udat nejdůležitější udaj , co za to , kolik to hodní … Zadarmo přeci dělat nikdo nebude :D :D :D

Jirka Gajdušek

Jirka Gajdušek

5.8.2012 18:47

Tak já bych to klidně zadarmo dělal :D Stačiilo by mi občas se pohrát s nějakou tou novinkou a mít pracovní Galaxy Nexus :D

Mach4

Petr MišákAdministrátor 22

6.8.2012 9:05

Joza:
Šéfredaktor, se od redaktora liší v tom, že disponuje manažerskými dovednostmi a schopnosti vést a řídit tým. Proto není v některých případech, není vhodné vybírat z vlastních řad. Vezte ale, že i tuto variantu jsme již vyzkoušeli :).

FenixCZE:
Ohodnocení se vždy odvíjí od možnosti projektu a práce, kterou je schopen šéfredaktor se svými schopnostmi realizovat.

Jirka Gajdušek:
Tak to by asi neměl být problém :).

RSS (komentáře k článku)