Menu

Hledáme nové posily do týmu Svět Zítřka

posily do týmu
Hledáme nové posily do týmu Svět Zítřka
Ohodnoťte článek

To, že Svět Androida patří už do většího ekosystému Svět Zítřka, asi víte. Věnujeme se hned několika směrům od aut, přes drony až po lifestyle. Rosteme rychle. A právě proto hledáme stejně nadšené posily do týmu, kde ale nadšencem být nestačí. Nejde jen o to se o dané téma zajímat, ale umět se podělit o informace s ostatními. Svět Androida sice vznikal jako nadšenecký projekt, dnes jsou ale nároky na kvalitní online obsah tak vysoké, že hranice mezi nadšením a profesionalitou je pro většinu jen těžko patrná. A proč tomu tak je? No s nadsázkou by se dalo říct, že na internetu jsou si všichni rovni a už se moc nerozlišuje, zdali obsah vytvořila korporace s rozpočtem několika desítek miliónů korun ročně, nebo nadšenecký bloger. To, zdali je to dobře, nebo špatně, je už na zvážení každého z vás. Nám do redakce to ale dává jasný signál. Abychom mohli udržet krok s dobou a zvyšovat kvalitu obsahu, potřebujeme posily do týmu, ale především i více kvalitních redaktorů. Pokud nejste redaktor, nevadí, čtěte dál, třeba hledáme i vás.

Proč pracovat ve Světě Zítřka/Androida

Tak na to existuje tisíc různých odpovědí :). Co nás ale všechny spojuje, je vize a nadšení pro věc. Nechodíme do práce, protože musíme, ale protože chceme. Naše práce se stala naší zábavou a naopak. Ostatně i to je důvod proč už 7 let rosteme, a to i v dobách, kdy se konkurenci moc nevedlo. Každý den je pro nás výzvou ve světě technologií, informací a zajímavých lidí, že pojem nuda u nás prostě neexistuje. Nejde ale jen o to co děláte, ale i s kým. Velmi si zakládáme na týmové práci a aby každý z nás dobře zapadl. Když spolu zajdeme na pivko, není to proto, že musíme, ale protože prostě chceme. Velkou inspirací jsou pro nás nadnárodní firmy, jako je například Google, kde se snaží stejně jako my realizovat něco, čemu se říká svoboda v práci (někdy taky štěstí v práci).

Jak to u nás chodí

Většina z nás pracuje z domova. Je to pohodlnější, nemusíte ztrácet čas v MHD a pokud je potřeba komunikujeme online, nebo se potkáme v naší chytré kanceláři. Většina členů týmu jsou aktuálně redaktoři, jelikož publikujeme hodně psaného textu. Mnoho z vás zná především Svět Androida, který je online redakcí a v současnosti patří k našemu největšímu projektu (cca 2 mil. návštěv/měsíc). Již delší dobu se krom psaní článků a novinek věnujeme dalším činnostem, jako jsou školení, přednášky, poradenství, kreativní eventy a v poslední době i aktivně točíme a fotíme s drony. To vše děláme jak pro menší partnery, ale i giganty typu Google, CZ operátory, výrobce telefonů a mnoho dalších. Že jste o našich dalších aktivitách ani netušili? Nedivíme se, drželi jsme je trochu pod pokličkou, a to především proto, abychom mohli při stávajícím počtu lidí v týmu zachovat vysokou kvalitu a kreativitu, na které si tolik zakládáme. I proto jsme letos založili Svět Zítřka, do jehož ekosystému patří jednak Svět Androida, ale i Droni.cz, Muzi.cz, ChytraAuta.cz, AndruVision.cz a další projekty jsou v přípravě. Je jasné, že při tak rychlé expanzi potřebujeme nové posily do týmu jako sůl :).

I když to bude znít jako klišé, tak stále je náš tým mladý :). Co platí dvojnásob, je, že jsme kreativní a takřka nic není problém. Řídíme se i myšlenkou inspirovanou v Google „mít zdravou neúctu z nemožného“. Takže když někdo řekne že to nejde, my to prvně vyzkoušíme a teprve pak víme, zdali to jde, či ne. A nevěřili byste, kolik věcí ostatní považují za „nejde“, a u nás šly.

Svet zitrka nabor 2

Koho hledáme?

Aktuálně hledáme posily do týmu na full-time a přednost dáváme lidem z Prahy. Je to především proto, abychom zefektivnili komunikaci mezi jednotlivými členy týmu a budovali tak dobrou týmovou chemii. Ale není to dogma, přesvědčte nás, že budete extra přínosem pro Svět Zítřka a rádi vás zaměstnáme i kdybyste bydleli třeba na Sibiři.

  • Na čem u nás NEzáleží? Na pohlaví, národnosti, dosavadních zkušenostech.
  • Na čem nám ale extra záleží? Na nadšení pro věc, týmovém myšlení, frendly přístupu, schopnostech, zodpovědnosti, chuti učit se a to, jak zapadnete do týmu. Pokud si zrovna o sobě nemyslíte, že jste mladý génius, s tím že to občas slyšíte i ze svého okolí, tak je pro nás důležitý i věk (18 let a výše).

Jaké pozice hledáme jako posily do týmu?

U nás si na pozice, hodnosti a další voloviny moc nepotrpíme. Vždy o tom co budete dělat a jak vás berou ostatní rozhodujete vy sami. Nejde tedy o pozici, ale o schopnosti a o to, jak vás práce baví a naplňuje. Hledáme přesně ty lidi, kteří mají chuť a bavilo by je u nás:

Psát články

Hledáme nadšené psavce (čti redaktory) pro všechny naše projekty. A to jak ty, které jsou již v provozu – Svět Androida, Droni, Chytrá Auta, Muzi.cz, tak i ty, které teprve plánujeme spustit – Smart Fit, Domy Zítřka, Města Zítřka. Máte-li už nějaké reference, pošlete nám na ně odkaz. Pokud ne, nevadí, napište nějaký text dle vlastního uvážení a pošlete nám jej.

Věnovat se SEO a copywritingu

Jsme už tak velký projekt, že už nestačí jen umět dobře psát o daném tématu, ale vědět i proč to napsat tak, či onak. Velká část komunikace na internetu patří i strojům, obzvláště vyhledávačům. Dvojnásob to platí u online magazínu. Hledáme tedy někoho s dobrou znalostí vyhledávačů a strategickým myšlením.

Dělat datovou analytiku

Data jsou dnes nejcennější komoditou a aktuálně jich lidstvo produkuje více než stíhá zpracovávat. Hledáme tedy někoho, kdo nám pomůže těmto datům porozumět tak, abychom se v budoucnu mohli lépe rozhodovat.

Programování

Vzhledem k tomu, že žijeme v online světě, programování je něco jako komunikace, komunikace na úrovni strojů. Hledáme tedy nějakého schopného a nadšeného tlumočníka, který dokáže naše vize přeložit do řečí jazyka PHP5, CSS3, JavaScript, popřípadě i zpracování Big data.

Administrativní práce

Takovou čipernou myšku pro všechno. Ano, pravděpodobně slečnu, jelikož věříme, že jsou na tuto práci mnohem šikovnější. Bylo by to od každého trochu. Tady poslat balíček, tady vystavit fakturu, poslat pár emailů, oslovit lidi a pozvat je na poradu, … Bavilo by vás to? Tak přesně vás potřebujeme, napište nám.

Prodávat produkty a služby, které nabízíme

Za 7 let jsme nasbírali spoustu know-how a rádi bychom se o něj podělili se světem. Ať už jsou to školení, kreativní eventy, letecké služby, nebo jen reklama na webu. Rádi bychom do týmu posilu, kterou bude obchod a komunikace bavit tak, aby naše zkušenosti a služby mohly být přínosem i ostatním lidem.

svet zitrka pavouk

Co nabízíme?

Práci, která vás bude bavit. Velmi dobrý přístup k technologiím. Mnoho zkušeností, které jsme za posledních několik let nasbírali. Příjemné pracovní podmínky a lidi kolem vás, kteří nebudou jen vašimi kolegy. Máme sice určitou vizi a cíle, ale když na to přijde, věnovat se je možné takřka čemukoliv. Pokud vás práce přestane naplňovat, nemusíte zoufat a je možné začít dělat něco jiného a najít tak novou energii pro sebe, ale i své kolegy. Finance si u nás rozdělujeme rovným dílem, pokud se daří projektu, těží z toho všichni společně. Všichni stálí členové týmu vidí, kolik v projektu kdo vydělává a otevřeně o tom debatujeme. Máte vlastní nápady? Skvělé, pojďte k nám, pomůžeme vám je realizovat.

Jak na to?

Pro nové posily do týmu Světa Zítřka stačí vyplnit formulář níže, nebo zaslat prace@svetandroida.cz, kde nás přesvědčíte proč právě vy. Co ale potřebujeme vědět určitě, krom základních údajů (jméno, příjmení, životopis, …), tak i důvod proč byste chtěli pracovat právě u nás, čím si myslíte, že budete největším přínosem a jak toho dosáhnete. Těšíme se na vás.

--->Pro hlasování je potřeba se přihlásit!<--- Zavřít

A co vy, stanete se součástí Světa Zítřka?

Komentáře

Dexonite

Dexonite

z aplikace
16.5.2017 19:10

„Hranice mezi nadšením a profesionalitou je pro většinu jen těžko patrná.“ Jasně, hlavně u aplikace, že?! 😂😂😂

nitram 007

nitram 007

16.5.2017 20:17

Škoda že mi ještě nebylo 18….😔

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

16.5.2017 20:38

nitram 007: Nezoufejte, ono to jednou přijde a my tu ještě budeme :)

Viperx

Viperx

z aplikace
16.5.2017 20:52

Podle základních pravidel má nabídka práce obsahovat finanční ohodnocení…

TylerManifesto

TylerManifesto

z aplikace
16.5.2017 22:40

Viperx: jenze todle neni prace ale zabava a lidi to delaj ve svym volnym case vis 😄😄

kulichoid

kulichoid

z aplikace
17.5.2017 1:59

Pokud jde o zaměstnaneckou pozici s platem od 30 tis., dá se o tom uvažovat. Pokud však musí být uchazeč OSVČ a je mu řečeno „Váš výdělek závisí jen na Vás“, dá se tušit, že jde o multi level marketing. :)

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

17.5.2017 8:28

Viperx: neznáme takové pravidlo. Pokud vy ano odkud?
TylerManifesto: tak na půl. Stále je to pro nás zábavou, ale teď už hledáme lidi na FullTime
kulichoid: pokud máte zájem pošlete si přihlášku, jinak jsou to jen teorie bez užitku :)

brizak

brizak

17.5.2017 12:02

Já jen abyste se mnou nepočítali.

pospa58

pospa58

17.5.2017 17:29

Již delší dobu se krom psaní článků a novinek věnujeme dalším činnostem, jako jsou školení, přednášky, poradenství, kreativní eventy a v poslední době i aktivně točíme a fotíme s drony. To vše děláme jak pro menší partnery, ale i giganty typu Google, CZ operátory, výrobce telefonů a mnoho dalších.
Mnoho psů, zajícova smrt. To leccos (alespoň pro mě) vysvětluje.
Bral jsem Váš web jako silného guru v oblasti OS Android, hodně jsem se naučil. Již delší dobu si říkám, proč klesá Vaše úroveň, snižuje se odbornost, často se zabýváte plytkými problémy. Rozptýlili jste svoje aktivity a je to velmi znát, nezbývá Vám čas na důkladnou práci v ve Světě Androida.

dunco

dunco

z aplikace
17.5.2017 17:40

Petr Míšák :v každém slušném inzerátu se uvádí plat, a vždy pokuď je to na smlouvu nebo na živnostenský list.

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

17.5.2017 17:46

pospa58: Velmi nás těší že jste se mnohé naučil právě u nás. Kvalitní redaktoři = kvalitní obsah. Pojďte se k nám připojit, jen tak s tím můžete něco udělat.
dunco: pokud vás zajímají podrobnosti k nabízeným pozicím, stačí poslat životopis a popsat váš přínos pro projekt.

dunco

dunco

z aplikace
17.5.2017 19:34

Petr Míšák :děkuji mám svou práci a s arogantními lidmi jako jste Vy se dost špatně pracuje, najděte si jiný cvičený opičky co budou zkákat jak Vy budete pískat 😁😁.

Viperx

Viperx

z aplikace
18.5.2017 19:58

Petr Mišák: děkuji za váš arogantní komentář. Ten pro mě byl rozhodující.

sitler

sitler

22.5.2017 17:36

Nechápu historii některých kolem neveřejného platu. Plat je dohoda dvou stran. Je tedy pro každého klidně zcela jiný.

Bruto

Bruto

24.5.2017 9:28

Datová analytika je takto obecně velmi široký pojem. Doplnil bych s čím pracujete, především jaká data a odkud máte. Píšete že spektrum vašich činností je čím dál širší, tudíž se dá předpokládat že zdrojů bude také mnoho . Analytiků je ale také široká škála a myslím že není od věci trochu specifikovat co očekáváte.

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

24.5.2017 17:28

Bruto: pokud mátě co nabídnout v této oblasti. Stačí nám do redakce poslat email, rádi vám prozradíme bližší specifikace.

tomovefc

tomovefc

24.5.2017 17:30

Proč mi pořád chodí oznámení na tento článek i když už ho mám přečtený??? Je to dost otravné!!!

Petr Mišák

Petr MišákAdministrátor

24.5.2017 17:32

tomovefc: omlouváme se, systém aktuálně nedokáže poznat které články jste již četl a jelikož je pro nás extra důležitý odeslali jsme notifikace vícekrát. Díky za podnět zkusíme na tom zapracovat.

RSS (komentáře k článku)