Menu

Aplikace Hangouts ve verzi 8.0: Co přináší nová verze?

hangouts 8.0
Aplikace Hangouts ve verzi 8.0: Co přináší nová verze?
Ohodnoťte článek

Google krátce po uvolnění testovací verze Androidu N vydal aktualizaci i na aplikaci Hangouts, která s novým Androidem úzce souvisí. Její nová verze 8.0 se od starší 7.0 moc neliší. Google jednoduše přidal funkci, díky níž můžete na příchozí zprávy odpovědět přímo z notifikace. Nevýhodou zatím zůstává fakt, že se nová verze zatím dostane jen na zařízení s Androidem N.

Hangouts 8.0: Žádná převratná funkce

Pokud vlastníte zařízení s novým Androidem a Hangouty 8.0, můžete novou funkci vyzkoušet po přijetí nové zprávy a kliknutí na tlačítko odpovědět. Podobnou funkci už aplikace nabízela, ale nebyla přímo implementována do notifikační lišty. Po zmáčknutí tlačítka odpovědět se vám zobrazí místo pro vaši zprávu a tlačítko odeslání zprávy, které již znáte ze starších verzí.

Android N-4

Menší změna může předznamenat větší

Přestože se nejedná o žádnou velkou aktualizaci, mohla by tato nová funkce být první vlaštovkou a předpovědět tak směr, jakým se Google s Androidem v oblasti notifikací chystá ubírat. Této spekulaci nahrává i proměna, jíž notifikační lišta v nové verzi prodělala.

Hangouts
Hangouts
Developer: Google Inc.
Price: Free

Zdroj: Droid-life.com.

Komentáře

XCrow

XCrow

z aplikace
12.3.2016 12:26

Aplikace neni k nicemu..jen by mohli pridat zasadnejsi funkce, nez jen ladit notifikace. Napr. odstraneni nekoho ze skupinovyho Hangoutu. Nechapu proc to tam nemaji. Pokud se ve skupine potrebujete nekoho zbavit, nezbejva nez zalozit novej Hangout coz je opravdu vopruz:)

Tomáš Pavlat

Tomáš Pavlat

12.3.2016 12:35

Update mám už od včerejška prostřednictvím aplikace Aptoide. Vesměs odstranili podporu SMS zpráv takže teď už jen Hangouts jako kecálek a jelikož na Google+ není skoro nikdo, tak je ta aplikace k ničemu.

RSS (komentáře k článku)