Skvělá hra GRID Autosport je nyní zdarma na Google Play. Má to ale háček

GRID Autosport custom edition

Studio Feral Interactive stojící za tituly jako ROME: Total War, Tropico nebo GRID: Autosport právě vydala novou verzi této populární závodní hry. Na rozdíl od plné verze, která vychází na nemalých 199 Kč je GRID Autosport Custom Edition zdarma a to na Android a také iOS.

GRID Autosport Custom Edition vychází na Android

Díky této verzi si můžete populární závodní hru vyzkoušet zcela zdarma a zjistit, jestli vás baví a případně zda ji vaše zařízení utáhne. Jistě potěší fakt, že tato verze nebude obsahovat žádné reklamy ani jiné otravnosti, které by ve výsledku kazí zážitek z hraní. Prvních pár závodů je zdarma, poté si je můžete dokupovat prostřednictvím mikrotransakcí.

GRID™ Autosport Custom Edition
GRID™ Autosport Custom Edition
GRID™ Autosport
GRID™ Autosport

Grid Autosport Custom Edition Gameplay (Android, iOS)

Grid Autosport Custom Edition Gameplay (Android, iOS)

Ve hře existuje totiž hned několik balíčků a vy si zaplatíte tedy pouze za ty závody, které si chcete vyzkoušet. Hra tedy jako taková sice zdarma je, ale pokud si ji chcete užít naplno, stejně budete muset něco zaplatit.

Jaké závodní hry hrajete na telefonu vy?

Zdroj: pocketgamer.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)