Google (opět) poslal zákazníkovi omylem deset Pixelů místo jednoho

Google deset kusů Pixel 4

Že už jste přesně tohle někdy dříve četli nebo slyšeli? Věříme vám. Je to téměř přesně rok, co Google omylem poslal jednomu svému zákazníkovi v rámci reklamace deset růžových Pixelů 3. Ten je poctivě vrátil a vlastně se nic velkého nestalo, ale mediálně z toho bylo samozřejmě haló. Rok se s rokem sešel a ač se to zdá nemožné, americkému gigantovi se to podařilo znovu. Na Redditu se včera uživatel @timias55 pochlubil, že mu od Google namísto jednoho objednaného telefonu Pixel 4 dorazilo ve velké krabici hned deset kusů. Nečekanou zásilku nakonec také nahlásil. Vrácení devíti přístrojů navíc se ale neobešlo bez další komické situace.

Google deset kusů Pixel 4 foto

“Když jsem zásilku přebral, cítil jsem se jako výherce v loterii. Andílek na mém rameni a taky moje žena mi ale připomněli, co je správné. Ozval jsem se na zákaznickou podporu Google a omyl jsem nahlásil. Chtěli po mně fotku, kterou jsem jim poslal. Po dvou dnech mi napsali mail, že si FedEx zásilku znovu vyzvedne. Jenže na štítku bylo uvedeno, že je v balíku 8 kusů. Takže jsem ještě jeden telefon nechal u sebe a pro devátý telefon prý vytvoří samostatný štítek,” popisuje zajímavou situaci zákazník, kterému Google omylem poslal deset kusů mobilu Pixel 4 v celkové hodnotě kolem 140 tisíc korun. Americká společnost zatím tuto příhodu nekomentovala a můžeme jen tipovat, co za tímto omylem stojí. Pravděpodobně se někdo uklikl a v kolonce počtu kusů přidal nulu.

Jak byste se v této situaci v kůži zákazníka zachovali?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)