Menu

Konečně: Malá, ale zásadní aktualizace hodin od Googlu

google hodiny aktualizace update
Konečně: Malá, ale zásadní aktualizace hodin od Googlu
Ohodnoťte článek

Majitelé Android přístrojů, radujte se. Aplikace předinstalovaná ve většině zařízení se dočkala sice malého, nicméně vytouženého updatu. Samotná aktualizace přináší pouze jednu nepatrnou funkci navíc, bezesporu ji však uvítá drtivá většina uživatelů. Tipnete si?

Aktualizace umožní měnit velikost widgetu

Ačkoli se nejedná o nejzajímavější aktualizaci roku, Google Hodiny předinstalované v Android zařízeních umožňují po letech libovolně měnit velikost obou dostupných widgetů. Zobrazení hodin pomocí widgetu právě za pomoci této aplikace využívá velké množství majitelů Androidu. Je s podivem, že Android zakládající si na možnostech přizpůsobení dosud neumožnil uživatelům lepší manipulaci s widgetem. Ale lepší pozdě než nikdy.

IMG_20160212_175636 1

Pokud se vám aktualizace ještě nenainstalovala automaticky, což je velmi nepravděpodobné, aplikaci lze aktualizovat i ručně:

Hodiny
Hodiny
Vývojář: Google LLC
Cena: Zdarma

Používáte na ploše widget Google Hodin?

Zdroj: AC.

Komentáře

Mychon98

Mychon98

z aplikace
12.2.2016 21:01

Mám Nexus 6 a tento widget používám, jelikož jsem jiný stahovat nechtěl. Změna velikosti se rozhodně hodí (i když si opravdu mohli pospíšit), akorát ta se mi zdá, že lehce změnili i font nebo stíny číslic, tak bude chvilku trvat si zvyknout, přestože je to maličkost.

Fish

Fish

12.2.2016 21:02

Hodiny mám v pravém horním rohu, nepotřebuju duplicity na ploše :)

JorEL

JorEL

12.2.2016 22:08

taky nějak nechápu proč mít widget s hodinami, když hodiny jsou v pravém horním rohu. Jinak aplikace dobrá, budí mě každý den do práce, patří mezi mé oblíbené Gapps.

Magez

Magez

z aplikace
13.2.2016 1:03

Nechápu toto“Pokud se vám aktualizace ještě nenainstalovala automaticky, což je velmi nepravděpodobné, aplikaci lze aktualizovat i ručně“ Nevím proč by se mi něco mělo aktualizovat samo. Polovina aplikací má „zmršené“ aktualizace. Takže si raději počkám na reakce ostatních, než si něco aktualizuji.

Samuel

Samuel

z aplikace
13.2.2016 9:25

Spíš bych ocenil možnost více kol ve stopkách, zdá se mi, že pro mnoho lidí by to mohlo být velice užitečné, mnohem více než menší widget😀

s.kadlec81

s.kadlec81

13.2.2016 14:51

Ne používám Timely a tam tato aktualizace proběhla nedávno taky a jde i na něm konečně widget zmenšit taky

RSS (komentáře k článku)