Gameloft ukázal nový trailer na Modern Combat 5 – grafická nirvána se blíží

Screen-Shot-2013-06-06-at-11.31.33

Spojení Modern Combat se na platformě Android usadilo skvěle a tato série patří mezi nejoblíbenější FPS hry pro naše mobilní telefony a tablety. Studio Gameloft připravuje již 5. díl této akční pecky, která – stejně jako předchozí díly – nadchne skvělým grafickým zpracováním. Nyní ukázalo studio trailer, na kterém prezentuje grafický kabátek nového dílu. A my musíme uznat, že se máme skutečně na co těšit.

Modern Combat 5 – E3 Trailer – iPhone / iPad / Android

Modern Combat 5 - E3 Trailer - iPhone / iPad / Android

O hře samotné toho příliš nevíme. Předpokládá se, že hra nebude ve stylu Freemium, kdy bude v Obchodě Play dostupná zdarma a hráč si bude muset důležitější věci přikupovat. Tuto informaci Gameloft prozradil na svém Facebooku, ale oficiální stanovisko se samozřejmě může změnit. My doufáme, že nezmění.

Datum vydání zatím nebylo oficiálně zveřejněno, hra by mohla být představena na akci E3 2013, která se uskuteční již 11 – 13. června. Nový Modern Combat by měl být v době uvedení přístupný pro systém Android i iOS.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

No Image-05

Rovio uvolnilo první video s Bad Piggies

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
2 min. uložit na později

Komentáře (13)