Menu

Samsung oznámí termín představení Galaxy S8 na MWC

termin-predstaveni-galaxy-s8-na-mwc-ico
Samsung oznámí termín představení Galaxy S8 na MWC
Ohodnoťte článek

Už téměř měsíc oficiálně víme, že jihokorejský Samsung nepředstaví letošní vlajkovou loď Galaxy S8 na MWC. Často se v této souvislosti objevuje jako možný termín představení 29. březen s tím, že by se akce měla odehrávat v New Yorku. Oficiálního data bychom se měli dočkat již brzy – Samsung ho totiž hodlá oznámit v průběhu veletrhu Mobile World Congress.

Společnost má na neděli 26. února připravenou tiskovou konferenci, v jejímž průběhu dle dostupných informací představí nový tablet Galaxy Tab S3. Dle deníku The Korea Herald je očekávána také projekce minutu dlouhého klipu, ve kterém alespoň částečně odhalí nějaké informace o letošní vlajkové lodi. V souvislosti s tím očekává deník Hankyung také oznámení oficiálního data. Odkazuje přitom na šéfa mobilní divize Dong-Jin Koha, který řekl, že Samsung hodlá odhalit datum představení Galaxy S8 na MWC 2017.

Samsung oznámí termín představení Galaxy S8 na MWC

Samsung oznámí termín představení Galaxy S8 na MWC

Dozvíme se termín představení Galaxy S8 na MWC?

Společnost v posledních několika letech představovala nové řady telefonů Galaxy S právě na Mobile World Congressu. Letos tradici poruší a novinku ukáže v rámci samostatné akce jindy a jinde. Jedním z možných důvodů této změny je odložení zahájení výroby z důvodu problémů, které se vyskytly u modelu Note 7.

Dle dosavadních zvěstí budou představeny dva modely letošní řady: tradiční Galaxy S8 a S8 Plus. Srdcem prvně jmenovaného má být čip Qualcomm Snapdragon 835. Oba modely chtějí zaujmout zakřiveným displejem Super AMOLED s mnohem tenčími rámečky kolem obrazovky a odstraněním hardwarového tlačítka Domů. To znamená, že snímač otisků prstů bude přesunut na zadní část zařízení, jak lze vidět na posledních uniklých snímcích. Samsung má také přijít s vlastním digitálním asistentem Bixby. Předpokládaný termín zahájení prodejů je v polovině dubna. Další očekávané novinky najdete ve článku Samsung Galaxy S8 na co se můžeme těšit? (souhrn spekulací).

Těšíte se na představení letošní vlajkové lodě Samsungu?

Zdroje: androidauthority.com, androidauthority.com, sammobile.com.

Komentáře

Jirka2014

Jirka2014

z aplikace
16.2.2017 5:12

Odstranění hardwarového tlačítka? To se nebude samsungářům líbit. 😆 minulý rok tu bylo hlasování a nemohli si to vynachválit. To jsem zvědaví na reakce teď. Jinak S8 mě nijak netrápí stejně to bude předražené jako kráva. Kdyby to alespoň stalo za to není problém za to dát peníze. Tak jako třeba za kolo.

machobb

machobb

z aplikace
16.2.2017 8:17

Riešiť peniaze pri akomkoľvek výrobku je scestné . Niekto musí mať vyšité Adidas na triku a stačí mu tlačitkovy fón , peniaze neriešte . Ináč mne by to hv tlačítko chýbalo , mám služobný LG bez tlačítka rok a stále mám problém .

bufalobil

bufalobil

z aplikace
16.2.2017 8:37

Tlačítko bude chybět moc a zakřivení displeje mě taky nezajímá. Nevidím nějaký přínos toho zakřivení spíš jen mínusy . S8 holt nebude pro mě

zapalik

zapalik

16.2.2017 9:09

@Jirka2014 Jsou lidé, kterým to za to stojí a jsou samozřejmě i lidé, jejichž jediným důvodem je machrovat. Osobně ale chci telefon bez kompromisů, na nic nečekat, prémiové funkce atd.
@machobb: tak to mě trochu děsíš. Každopádně stejně, než bych do S8 šel, bych si ji určitě nejdříve někde pořádně osahal a vyskoušel. Osobně mě víc děsí ta čtečka otisků prstů na zádi, měl jsem jeden čas jakýsi neSamsung, který to tak měl, a nezvykl jsem si na to, za mě nepohodné. Taky je možné, že u S9 aspoň to dají pod displej dopředu, neočekávám ale, že by se vraceli k hw tlačítkům.
@bufalobil no a vidíš to, jelikož Samsung telefony S bez zakřivení už nabízet nově nebude, znamená to, že si to spočítal, že drtivá většina zákazníků to vyžaduje. Nejsou v tomhle sebevrazi ;-) Za mě jedině přínos, v ruce mi to díky tomu až překvapivě drží mnohem víc.

Jery99

Jery99

z aplikace
17.2.2017 9:32

To má ještě 3.5 mm.Jack? To už není v módě

RSS (komentáře k článku)