G1: redukce pro 3.5mm jack

T-Mobile G1

Tak už to přišlo. Dnes ke mně (poměrně složitou cestou z Ameriky a přes Slovensko) dorazilo mé první rozšiřující udělátko pro telefon T-Mobile G1. A jak už titulek napovídá, jde o redukci umožňující připojit k telefonu jiná než standardní sluchátka.


Ještě před “unpackingem”

U takhle jednoduchého kousku hardware asi není potřeba funkčnost složitě popisovat :) Zajímavostí ale je, že nejde pouze o čistokrevnou redukci. Na konci totiž není jen onen 3.5mm jack, kam můžete svá oblíbená sluchátka připojit. Navíc tam naleznete také “aktivní” tlačítko, kterým můžete například právě přehrávanou hudbu pozastavit. A tím nemyslím pouze odpojit zvuk proudící do sluchátek, ale opravdu pozastavit (“pauznout”) přímo v softwarovém přehrávači uvnitř telefonu.

Krom magického tlačítka ještě na konci najdete také mikrofonek, takže ani přijetí hovoru nebude problém, pokud máte telefon třeba v kapse.


redukce v plné kráse

Jedinou vadou na kráse tak zůstáva chybějící kolečko pro regulaci hlasitosti, které ze standardních sluchátek také jistě znáte. Ale co už, bez toho se žít dá ..

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)