G1: redukce pro 3.5mm jack

T-Mobile G1

Tak už to přišlo. Dnes ke mně (poměrně složitou cestou z Ameriky a přes Slovensko) dorazilo mé první rozšiřující udělátko pro telefon T-Mobile G1. A jak už titulek napovídá, jde o redukci umožňující připojit k telefonu jiná než standardní sluchátka.


Ještě před “unpackingem”

U takhle jednoduchého kousku hardware asi není potřeba funkčnost složitě popisovat :) Zajímavostí ale je, že nejde pouze o čistokrevnou redukci. Na konci totiž není jen onen 3.5mm jack, kam můžete svá oblíbená sluchátka připojit. Navíc tam naleznete také “aktivní” tlačítko, kterým můžete například právě přehrávanou hudbu pozastavit. A tím nemyslím pouze odpojit zvuk proudící do sluchátek, ale opravdu pozastavit (“pauznout”) přímo v softwarovém přehrávači uvnitř telefonu.

Krom magického tlačítka ještě na konci najdete také mikrofonek, takže ani přijetí hovoru nebude problém, pokud máte telefon třeba v kapse.


redukce v plné kráse

Jedinou vadou na kráse tak zůstáva chybějící kolečko pro regulaci hlasitosti, které ze standardních sluchátek také jistě znáte. Ale co už, bez toho se žít dá ..

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)