FullContact: Mějte své kontakty pod kontrolou díky nové aplikaci

contacts nahled

Spravování všech našich kontaktů se velice často může stát zdlouhavou a nepříjemnou disciplínou, která ani po delší době nemusí skončit naší spokojeností. Právě pro tyto případy je zde aplikace FullContact, která má za úkol oprostit nás od starostí nad naším adresářem kontaktů a nahradit výchozí aplikaci kontaktů.

FullContact

FullContact

Novinka v podobě FullContact se zaměřuje především na sjednocení všech našich kontaktů. K nim potom máme přístup z jakéhokoli zařízení využívajícího pro svůj chod operační systém Android. Tento fakt nám tak dá zapomenout na nesmyslně duplikované kontakty a jiné nepříjemnosti. Velkou výhodou je rovněž možnost synchronizace všech našich kontaktů včetně těch na účtu Google, díky čemuž můžeme “pod jednou střechou” mít pracovní i osobní adresáře. To ale povětšinou uživatelé Androidu a kontaktů na Google účtu znají.

Vedle širokých možností synchronizace se nám dostane také možnost úpravy jednotlivých kontaktů, ke kterým navíc mohou uživatelé sdílet nejrůznější dodatečné informace jako bydliště nebo e-mailové adresy. Samotná aplikace nás následně vždy upozorní na změnu těchto informací. Novinka je v obchodě Google Play dostupná zcela zdarma a může se hodit zejména těm, kterým výchozí aplikace kontaktů z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje. Proč to nezkusit, že?

Contacts+ Pro
Contacts+ Pro

Zdroj: androidcommunity.com.

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)