FitBit představil 3 nové wearables

fitbit

Nejvýznamnější společnost působící na poli nositelných zařízení – Fitbit, představila 3 nové náramky. Jedná se o Charge, Charge HR a Surge. Nyní si o všech třech něco málo napíšeme.

fitbit

Fitbit Charge

Tento náramek nabídne základní funkce v podobě počítání kroků, vzdálenosti, spálených kalorií a počítání zdolaných schodů. Dále dokáže na malém OLED displeji zobrazovat čas, údaje o volajících a vaše aktuální statistiky. Všechny vaše statistiky jsou samozřejmě sdíleny s Fitbit aplikací, která nabízí spoustu podrobných grafů a ukazatelů vašich Fitness aktivit. Náramek Charge je voděodolný, vydrží nabitý až 7 dní a lze jej koupit za 129,95 dolarů, což je v přepočtu okolo 2800 Kč.

http://youtu.be/iVdsBo1GDN4

Fitbit Charge HR

I když jste to pravděpodobně tušili, zkratka “HR” značí “Hearth Rate”, čili srdeční tep. Jedná se o jedinou funkci navíc oproti předchozímu náramku Fitbit Charge. Fitbit Charge HR dokáže váš tep měřit i v pohybu, což v praxi přinese mnohem přesnější informace týkající se spálených kalorií. Měření tepu při pohybu bude ovšem náročnější na výdrž baterie, proto tento náramek vydrží nabitý “pouze” 5 dní. Fitbit Charge si budete moct zakoupit na začátku roku 2015 za cenu 149.95 dolarů – v přepočtu cca 3200 Kč.

Introducing Fitbit Charge HR™

Introducing Fitbit Charge HR™

Fitbit Surge

Posledním, nově představeným náramkem, je Fitbit Surge. Náramek Surge můžeme také označit jako chytré hodinky, protože nabízí podsvícený LCD displej. Fitbit Surge nabízí všechny funkce již zmiňovaných náramků + v sobě ukrývá gyroskop, akcelerometr, digitální kompas, senzor okolního světla a GPS. Mezi další užitečné funkce patří zobrazení upozornění textových zpráv a ovládání hudby (spárovaného telefonu). Fitbit Surge vydrží na jedno nabití až 7 dní. Jeho dostupnost je plánovaná taktéž na začátek roku 2015. Cena je stanovena na 249,95 dolarů – v přepočtu cca 5400 Kč.

Introducing Fitbit Surge™

Introducing Fitbit Surge™

Zdroj: AndroidAndMe.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek