Dropbox Pro přidává více místa za stejnou cenu, nově 1 TB

dropbox6-6

Oblíbené cloudové úložiště Dropbox se rozhodlo potěšit své uživatele. Tedy především ty, kteří za jeho používání platí. Nově dostanou více prostoru za stejnou cenu. Pokud nějaké cloudové úložiště používáte, jistě mi dáte za pravdu, že se jedná o jeden z nejsnazších způsobů, jak mít všechny podstatné soubory ve všech smartphonech, tabletech i noteboocích. Navíc se člověk chrání proti jejich ztrátě vinou selhání disku.

Dropbox pro

Za Dropbox Pro zaplatíte 99,99 dolarů (2080 Kč) ročně, popřípadě 9,99 měsíčně. Dříve jste za své peníze dostali 100 GB pro soubory všeho druhu, což se jeví jako vysoké číslo, ale rozhodně ne závratné. 100 GB patří minulosti, nově dostanou všichni předplatitelé 10 x více místa pro svá data, tedy 1 TB. Placená verze zahrnuje i další výhody jako možnost sdílení linků s více lidmi, nastavit jim datum, kdy přestanou být funkční a další. Pokud by vás nabídka Dropboxu zaujala, zamiřte na oficiální stránky.

 

dropbox pro

Zdroj: Dropbox

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)