Menu

Digitally Imported Radio – elektronická hudba ve Vaší kapse

Pokud patříte mezi příznivce elektronické hudby, tak jako já, možná znáte internetové rádio Digitally Imported. Toto rádio se zaměřuje na všechny možné subžánry elektronické hudby a nabízí pěknou aplikaci i pro mobilní telefony s OS Android.

Při prvním spuštění aplikace po vás bude vyžadováno přihlášení nebo vytvoření nového účtu. Ten lze vytvořit z aplikace a nebudete zbytečně přesměrováni na webovou stránku rádia, což je určitě plus.

Po přihlášení se zobrazí nabídka jednotlivých podcastů, která čítá krásných 40 položek a nabízí tak opravdu široký výběr napříč žánry.

Další položkou jsou “Shows”, kde můžete vidět nabídku speciálních podcastů které jsou dělány živě, oproti předpřipraveným kanálům.

Třetí záložka “Community” zobrazuje Twitter a facebookový profil DI a zároveň zprávy od posluchačů a jejich komentáře.

Poslední záložka je věnována prémiovému účtu (zde je možnost vyzkoušet si prémiový účet na týden zdarma). Prémiový účet nabízí oproti základnímu hlavně vyšší kvalitu streamu (využitelné nejspíš asi jen na Wi-Fi) a poslech hudby bez reklam.

Samotné přehrávání hudby je jednoduché a zobrazují se jen základní informace o kanálu, právě přehrávaná skladba a poslední 4 skladby, které hrály.

Aplikace také nabízí jednoduché nastavení, kde si můžete určit kvalitu podcastu na Wi-Fi i na mobilním připojení, a to jak pro běžný, tak i pro premium účet.

Nakolik je tato aplikace použitelná v našem prostředí nízkých datových tarifů si musíte rozmyslet sami. Pokud vás ovšem již omrzely Vaše vlastní playlisty a chtěli byste si poslechnout i v našich končinách méně známou elektronickou hudbu, je to jistě příjemná možnost.

Digitally Imported Radio
AudioAddict Inc
Verze1.2 (1. 1. 2012)
Velikost3,3 MB
1.6+

Zdarma

 

 

Komentáře

SP

SP

13.2.2012 11:24

Lze zadat i vlastni http stream do aplikace?

Petr

Petr

13.2.2012 13:00

Vřele doporučuju.Tohle rádio poslouchám přes internet 6 let a opravdu je to jedno z nej radií na poslech všech možných dance stylů.Když jsem ho objevil před 1/2 rokem na marketu, tak jsem se zaradoval.Na mém ZTE Blade funguje skvěle jak přes Wi-Fi, tak přes data operátora,tam ovšem pozor na FUP.

Pavel F.

Pavel F.

13.2.2012 13:51

Proč to uživatelské rozhraní vypadá úplně stejně jako oficiální aplikace SKY.FM?
Není tedy lepší používat originál?

Petr

Petr

13.2.2012 17:09

Řekl bych, že Digitaly Imported a Sky FM jsou sice spřátelená rádia,ale pokud vím tak v aplikaci Sky FM jsou uplně jiné žánry radií než jsou na DI,tudíž instalací Sky FM přístup k rádiím DI nedostanete.Aplikace jsou si skutečně velmi podobné,to je pravda.

Chanter

Ondřej Kadlec 0

13.2.2012 19:01

To: SP

Ne, aplikace zajišťuje pouze přístup k streamům nabízeným Digitally Imported.

To: Pavel F.

Jak již stihl zareagovat dřív Petr, jedná se o dvě různé služby, které jsou vzájemně propojené co se týče premium účtu. Jinak každá nabízí jiné hudební styly.

anonymous

anonymous

14.2.2012 2:26

A nahodou tam OldSchool Acid channel je, ci ne? Diky

Chanter

Ondřej Kadlec 0

14.2.2012 2:46

Ano, Oldschool Acid v nabídce je.

kepac

kepac

14.2.2012 9:35

no DI.fm jsem taky kdysi poslouchaval, ale radsi ladim ah.fm, ktere ma taky svou android aplikaci. Kdo nezna at zkusi ;-)

Pascal

Pascal

14.2.2012 14:47

radsej fear.fm teraz skusam tunein

exit47

exit47

22.2.2012 8:38

Já používám delší dobu tunein a jsem sním nadmíru spokojený. 50 tisíc rádií na jedno fleku no neber to =)

RSS (komentáře k článku)