DevFest Praha 2012 již tento víkend!

Google-Devfest-Barcelona

Prostory strojní fakulty ČVUT v Praze se již tento víkend promění v největší koncentraci vývojářů, neboť zde GUG.cz ve spoluprácí s českým Googlem pořádá podzimní  vývojářský festival DevFest Praha 2012. Na této akci nebudou chybět hvězdy v čele s Nickem Butcherem či Richem Hyndmanem, kteří se mimo jiné podělí o to, jak se poprat s tvorbou pořádného UI.

DevFest je novou akcí, kterou pořádají vývojáři pro vývojáře. Na akci se tak setkáme se známými a zajímavými jmény – od Jakuba Čížka, přes Vojtu Jínu až po Františka Fuku. Chybět nebude ani Tomáš Zvěřina s přednáškou o AppEngine – Objectify, David Steigerwald nám prozradí vše na téma TodoMVC v Este.js a Radek Pavlíček osvětlí přístupnost HTML5 v kombinaci s WAI-ARIA.

Součástí programu je i tzv. GUGCamp, kde dostane každý návštěvník možnost představit a nechat si posoudit od odborné poroty svou aplikaci. Nebude chybět ani FightClub, ve kterém dva týmy vývojářů dostanou jedno zadání a v reálném čase budou porovnávat své síly. Další možností, jak se prosadit, bude akce DevGames, jejíž výherce může přímo na místě absolvovat první kolo oficiálního pohovoru na místo vývojáře v Googlu. Na FailConu na nás pak bude čekat přehlídka několika “failů”, kterou budou provádět Karel Janeček, Tomáš Hajzler, Ondřej Bartoš a další. Ti promluví o pádech, které je provázely na jejich letu za úspěchem.

Vedení akce bude mít netradičně ve svých virtuálních rukách umělá inteligence. Že nevíte, o koho jde? Přeci o všudypřítomnou Agnes.  “Agnes jsme našli pohozenou kdesi v zákoutích internetu a zželelo se nám jí. Říkala, že nemá co řídit, a tak jsme jí nabídli, aby vedla organizaci DevFestu. Myslím, že lépe jsme se nemohli rozhodnout. Agnes je velmi energická a má velké zkušenosti z vedení různých sociálních experimentů,” pochvaluje si její objevitel Filip Hráček.

DevFest Praha 2012 – Pozvánka

DevFest Praha 2012 - Pozvánka

Bezchybná umělá inteligence je bezchybná — a bude řídit DevFest 2012

Bezchybná umělá inteligence je bezchybná -- a bude řídit DevFest 2012

AGNES: A.G.N.E.S.

AGNES: A.G.N.E.S.

Jestli do toho jdete, registrujte se zde. Registrace je povinná, ale vstup je úplně zadarmo. Na této akci nebude chybět ani naše zastoupení portálu Svět Androida, připravili jsme si pro Vás spoustu zajímavostí, kvůli kterým se rozhodně vyplatí přijít.

zdroj: www.devfest.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)