Další Humble Bundle! Hry pro Android za vaši cenu

2459117-humble+bundle+-+logo+vertical

Humble Bundle patří k nejlepším vynálezům éry digitální distribuce. Jednou za čas se v tomto digitálním balíčku sejde několik atraktivních her, které jsou vám nabídnuty za cenu, kterou si sami určíte. Abyste však byli motivováni dát vývojářům trošku víc, existuje hranice průměrné částky, která se samozřejmě s přibývajícími nákupy polehounku zvyšuje. A pokud zaplatíte více, než tento průměr (a vlastně přispějete k jeho navýšení), dostanete nádavkem ještě pár her a bonusů navíc. Pokud tedy zareagujete včas (akce trvá týden), můžete z už tak nízké částky ještě nějaký ten dolar ušetřit. Sami pak navíc ještě zvolíte, kolik peněz dostanou vývojáři, kolik projekt Humble Bundle a kolik pošlete na charitu.

The Humble Weekly Sale  11 bit studios  pay what you want and help charity

V novém balíku se objevilo několik titulů pro platformy Windows, Mac, Linux a velká část z nich je i pro Android. Jedná se o hry: Anomaly Korea, Anomaly Warzone Earth: Mobile Campaign, Sleepwalker’s Journey a Funky Smugglers. Poslední hra v nabídce je Anomaly Warzone Earth, ta však pro Android není dostupná. Jako bonus pak můžete dostat wallpapery a model robota z Anomaly 2 připravený pro tisk na 3D tiskárně.

Humble Bundle pro zajímavost uvádí, že se jim díky štědrým hráčům podařilo vybrat více než 13,5 miliónu USD na charitu. A pak že hry nejsou k ničemu dobré.

 

Anomaly Warzone Earth

Anomaly Warzone Earth

 

Zdroj: Humble Bundle

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)